Адреси студій (2)

Акварельний татуаж губ: детально про трендову техніку

8617

Природність в образі – тренд останніх кілька років. Кожна дівчина, яка прагне модного макіяжу, вдається до використання нюдових і пастельних тонів, непомітних кольорів, за допомогою яких можна підкреслити свою красу і приховати недоліки. І перманентний макіяж губ у цьому дуже до речі. На зміну щільному фарбуванню губ прийшла нова техніка - акварельний татуаж губ. Це ідеальний варіант для жінок, які цінують природність в образі, але хочуть виглядати витончено. Про цю техніку поговоримо детально у статті.

Вищипування брів до перманентного макіяжу

Що таке акварельні губи? Особливості техніки

Акварельний перманентний макіяж губ (пудрові губи) став спадкоємцем класичного татуажу із заповненням пігментом усієї поверхні губ. Техніка також виконується за допомогою традиційної машинки для ПМ, але є 4 суттєві відмінності від класики:

  • Пігмент вводиться у верхні шари шкіри, на глибину до 1 мм. При класичному татуажі глибина введення пігменту становить від 1 і навіть 1,5 мм.
  • Акварельні губки виконуються із застосуванням світлих тонів пігментів. Підходять пастельні, нюдові, світлі відтінки рожевого, коралового.
  • Акварельна техніка губ передбачає заповнення всієї поверхні губ з подальшим розтушуванням пігменту. Але є перехід за щільністю пігменту: ближче до контуру він яскравіший, а ближче до відливу слизової оболонки плавно сходить на "ні".
  • Нюдовий татуаж губ – найменш травматична техніка шляхом поверхневого введення пігменту під шкіру.
  • Після загоєння татуажу та освітлення пігменту губи стають не яскравими, але при цьому несуть на собі акцент. На відміну від класичного татуажу, при якому використовувалося щільне заповнення яскравим, дуже щільним кольором пігменту, перманентний макіяж в акварельній техніці робить соковитими губки, злегка об'ємними, освіжаючими. Акварелька виглядає легко і невимушено, підкреслює природність та наділяє жіночністю.

На сьогодні акварель губ - найпопулярніша та зажадана техніка. Актуальність обумовлена не тільки практично безболісністю процедури, але й приголомшливим ефектом - губи здаються нафарбованими, але зберігають свою природність без химерності.

Кому підійде акварельна техніка татуажу?

Ефект акварельного татуажу виглядає природно та свіжо завдяки можливості змішування кількох відтінків та м'якого розтушовування. Тому така техніка гарно виглядають на губах і у молодих дівчат, і у старших дам. Натуральний колір губ або особливості зовнішності не мають значення – вибір палітри відтінків настільки широкий, що можна отримати абсолютно будь-який відтінок: від насичено рожевого до модного нюдового. Сьогодні все більше дівчат вибирають бежеві губи, виглядає ефект справді красиво.

Також вибирайте цю техніку, якщо:

  • ви втомилися щогодини наносити на губи помаду або блиск, які розтікаються, з'їдаються або витираються про одяг, волосся;
  • ви хочете приховати невеликі недоліки в області: рубці, вікову чи вроджену пігментацію, шрами, сліди герпесу;
  • ви хочете трохи змінити форму губ: візуально підняти куточки рота, зробити губи об'ємнішими;
  • ви хочете змінити натуральний колір губ, надати йому свіжості, помірної яскравості або приховати з'їдений контур губ.

Важливо відзначити, що ПМ губ аквареллю в деяких випадках не підходить:

  • якщо спостерігається синюшність губ;
  • якщо хочеться перекрити старий татуаж губ.

У першому випадку, коли хочеться повністю приховати синюшні губи, краще вибирати татуаж губ у помадній техніці. У другому випадку акварелька просто не здатна допомогти у перекритті. Тут або вибирати іншу техніку татуажу, або спочатку видалити старий татуаж лазером, а потім - зробити акварельний ПМ губ, що буде найефективніше та красивіше.

Протипоказання пудрового напилення губ

Як і будь-яка техніка перманентного макіяжу, татуаж губ в акварельній техніці має протипоказання:

  • цукровий діабет;
  • вірус імунодефіциту;
  • онкологія;
  • епілепсія;
  • психологічні та психічні розлади.

Будь-які нездужання – привід перенести чи відмовитися від процедури. При поганому самопочутті чи наявності захворювання необхідно проконсультуватися з лікарем та майстром. Приховування будь-якої хвороби, яка є протипоказанням, може призвести до негативних наслідків та погіршення якості здоров'я.

Акварель губ категорично заборонено робити за наявності в зоні дерматологічних дефектів - екземи, вугрової висипки, герпесу, будь-якого виду шкірного подразнення та запалення. Процедуру слід перенести на момент повного загоєння та відновлення шкіри.

Майстер відмовить вам у проведенні процедури, якщо на губі герпес або шкіра не загоїлася після запального процесу. ПМ губ у такій ситуації здатний погіршити стан шкіри, викликати повторне запалення. До того ж ефект татуажу буде зіпсований, що призведе до необхідності кількох корекцій. Докладніше про герпес і татуаж губ ми раніше писали тут.

Як підготуватися до акварельного перманентного макіяжу губ

Існують базові рекомендації щодо підготовки до перманентного макіяжу. Про це ви можете почитати у статті – ми радимо вам дотримуватись їх, щоб отримати максимальний результат.
Також є рекомендації щодо підготовки до татуажу губ. Щоб відтінок був рівним, почніть підготовку до процедури за 1-2 тижні:

  • Губи повинні бути м'якими, без ороговілої шкіри. Тому за 1-1,5 тижня до процедури почніть делікатно очищати шкіру від обвітрених ділянок і лусочок, що ороговіли. Робити це можна за допомогою спеціальних м'яких скрабів або натуральних скрабів на основі кави, меду або морської солі.
  • Подбайте про зволоження губ, щоб вони були пружними та гладкими. Використовуйте спеціальні якісні бальзами на основі алое або використовуйте натуральні олії. Підійде конопляна олія, оливкова або інші, що мають зволожувальний ефект.
  • Вимкніть травми губ. Будь-яка мікротравма негативно вплине на ефект акварельного перманентного макіяжу губ. Тому рекомендується захищати губи від погодних умов та використовувати бальзами з високим вмістом поживних речовин та вітамінів.
  • Уникайте прямих сонячних променів, не відвідуйте солярій.

Етапи процедури акварельні губи

Процедура укладена у 5 основних етапів:

  • Консультація із майстром, обговорення нюансів. Майстер повинен зрозуміти, який ефект ви хочете бачити, який відтінок ви хочете і який відтінок підходить вам найкраще. В ідеалі можна показати фото акварельного татуажу губ, який вам подобається.
  • Розробка ескізу. Майстер створює форму, щоб під час процедури не виходити за контур, а також демонструвати майбутній ефект клієнту. Підбирається оптимальний відтінок пігменту.
  • Нанесення анестетика для уникнення больових відчуттів під час процедури.
  • Виконує татуаж за заданим та узгодженим ескізом.
  • Знезараження зони татуажу та нанесення регенерувальних засобів із загоювальним ефектом, які знімають невелику набряклість та почервоніння.

Не лякайтеся, якщо відтінок губ вам здається надто яскравим та насиченим. Акварельні губи після загоєння посвітлішають, а їх відтінок стане таким, як ви хотіли. Через місяць слід зробити корекцію, щоб оновити колір та довести ефект до ідеалу.

Загоєння та догляд

У перші кілька годин протягом дня після процедури може виділятися лімфатична рідина. Від неї необхідно позбавлятися, протираючи губи ватним диском, змоченим у хлоргексидині.
Дуже важливо підтримувати вологість губ, не давати шкірі сохнути. На них слід наносити якісний бальзам зволожувальний або звичайний косметичний вазелін.
У профілактичних цілях можна розпочати приймання протигерпетичних препаратів.
Повністю шкіра загоїться і відновиться протягом 3-4 тижнів. У цей період заборонено проводити будь-які косметологічні процедури, які можуть травмувати шкіру. Наносити косметику для губ можна за 2 тижні після процедури.

Як продовжити ефект акварельних губ? Поради майстра

Ефект татуажу губ акварельна техніка триває від 1 до 2 років залежно від особливостей шкіри та організму, якості матеріалів та професіоналізму майстра. Але продовження ефекту залежить і від клієнта. Чим якісніший буде догляд, тим краще виглядатимуть губи триваліший термін.
Щоб татуаж загоївся швидко і правильно, слід виключити відвідування парні, солярію, не варто піддавати губи тривалому впливу ультрафіолету. Якщо є потреба у тривалому перебуванні на сонці, наносите на губи крем із високим вмістом SPF-фактору.

 

Перші кілька тижнів не потрібно використовувати декоративну косметику та виконувати косметологічні процедури: скрайбування, пілінг тощо.
Якщо ви хочете поєднати процедуру татуажу та збільшення губ, обов'язково проконсультуйтеся з майстром та косметологом, дотримуючись усіх рекомендацій. Ми докладно писали тут.
І, звичайно, довіряйте роботу професіоналам. Перманентний макіяж - це не та процедура, на якій слід заощаджувати. Адже грамотний вибір глибини введення пігменту, а також використання якісних витратних матеріалів гарантують бездоганний результат. Довіряйте своєму майстру та дотримуйтесь його рекомендацій.

Відповіді на популярні запитання

  • Класичний татуаж має на увазі глибоке введення пігменту (глибина не менше 1-1,5 мм). Найчастіше він виконується у техніці контур+заповнення. Акварельні губи виконуються шляхом поверхневого (глибина до 1 мм) введення пігменту та його розтушовування. При цьому найчастіше використовуються нюдові, ніжні та в міру яскраві відтінки для отримання натурального ефекту.

  • Для помадної техніки найчастіше використовуються щільні, насичено-яскраві відтінки пігментів, тому що основна мета методики – приховати недоліки, збільшити візуально обсяг губ, надати губам яскравості. Для акварельки ж використовуються ніжні кольори та відтінки, тому що основна мета техніки – надати губам соковитості, невеликого обсягу, зберігши натуральність в образі.

  • За 1-2 тижні слід підготувати губи. Вони повинні бути м'якими та зволоженими. Для цього рекомендується провести процедуру з видалення лусочок, що ороговіли, за допомогою м'якого скрайбування. Краще використовувати натуральні скраби: каву, мед тощо. До процедури протягом тижня необхідно наносити засоби для зволоження губ. Це можуть бути як якісні бальзами, так і натуральні олії. За 1-3 дні до ПМ виключити будь-які косметологічні процедури, пов'язані із травмуванням шкіри, а також не вживати алкоголю.

  • Догляд за перманентним макіяжем губ у техніці акварельки мінімальний. Передбачає видалення лімфатичної рідини протягом першої доби після процедури. Далі необхідно виключити будь-яке травмування шкіри, у тому числі відвідування солярію, лазні, тривалого перебування на сонці або в холоді. Наносити помаду чи блиск можна через 10-14 днів після процедури.

Запишіться на акварельні губи до нашої студії
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів