Адреси студій (2)

Татуаж губ та збільшення: чи можна їх поєднувати?

34546

Татуаж губ дарує неймовірні переваги. Завдяки такій, здавалося б, нехитрій процедурі, можна досягти приголомшливих результатів: підкоригувати форму губ, зробити контури чіткими, оновити колір шкіри та надати їй нових, свіжих відтінків. Але іноді татуажу губ недостатньо і доводиться вдатися ще до однієї процедури: збільшення губ гіалуроновою кислотою. Ця послуга популярна завдяки хорошому результату: губки стають пухкими та об'ємними. Але чи можна робити татуаж губ після збільшення? Чи можна поєднувати дві процедури? Про це наша стаття.

Що краще: татуаж губ чи збільшення?

Сказати однозначно, що краще перманентний макіяж губ або філери неможливо. Тому що це дві різні процедури з різним принципом виконання, а також різними ефектами.

Перманентний макіяж губ: принцип виконання, плюси та мінуси
Під час татуажу губ майстер уводить у верхні шари шкіри пігмент по всій зоні. Залежно від обраної клієнтом техніки досягаються різні ефекти. Губи можуть виглядати об'ємніше шляхом створення нового контуру, соковитіше завдяки вибраному відтінку або природніше і правильної форми завдяки опрацюванню асиметрії.

 

Але татуаж губ виконується лише у межах площини. Тобто, навіть якщо мета техніки — надати обсяг, губи будуть об'ємнішими тільки візуально, але не фізично. Такий варіант підходить тільки тим, хто хоче трохи збільшити губи за допомогою контурингу або переходів відтінків. В інших випадках татуаж не розв'язувати проблеми кардинально.

Проте татуаж має ряд дуже цінних переваг:

  • Досягнутий результат тримається щонайменше 1,5-2 роки. Залежно від особливостей організму, може залишатися видимим до 3-х років;
  • Перманентним макіяжем можна ефективно приховати будь-які недоліки в області татуажу. Наприклад, шрами, постакне та інші помітні механічні пошкодження шкіри;
  • Процедура дійсно може візуально приховати невелику асиметрію губ, підняти опущені куточки губ, зробити контури набагато чіткішими та навіть сформувати їх;
  • Вибраний відтінок зберігається тривалий час, поступово сходячи на "ні". Протягом дії ефекту колір потроху світлішає. Але це відбувається настільки плавно, що непомітно;
  • Корекцію можна робити у будь-який час, а можна взагалі її не робити та протягом декількох років задовольнятися отриманим результатом після першої процедури;

Після процедури, як правило, немає жодних негативних наслідків. При правильному догляді за татуажем після процедури шкіра гоїться протягом 5-10 днів, після чого ще 2-3 тижні пігмент дає осад. Але при цьому ні набряків, ні больових відчуттів, ні почервоніння немає.

Збільшення губ і татуаж: що робити спочатку?

Недоліків у процедури як таких немає. Є лише низка протипоказань. Наприклад, інсулінозалежний цукровий діабет, погане згортання крові, епілепсія, онкологічні та запальні захворювання. відносними протипоказаннями буде вагітність та період лактації.

Збільшення губ філерами: принцип виконання, плюси та мінуси

Процедура збільшення губ гіалуронової кислоти є введенням препарату під шкіру. Гіалуронова кислота, потрапляючи під шкіру, залишається там же, роблячи губи набагато більшою. Це і є основною відмінністю процедури від татуажу. Якщо останній працює на площині, то гіалуронка надає фізичного об'єму губам.

Переваги:

  • Філер можна надати помітний обсяг. При цьому можна опрацювати лише одну зону, позбавившись проблеми. Наприклад, тонка верхня або нижня губа, дуже помітна асиметрія тощо;
  • Збільшенням можна зробити губи сексуальними та апетитними. Об'єм може бути будь-яким;
  • Процедура займає не більше однієї години;
  • Не викликає алергії та дуже добре засвоюється організмом.

Недоліки:

  • Ефект триває не більше 1 року. Найчастіше повторювати процедуру необхідно вже за 6 місяців;
  • Досить болісна процедура наперекір застосуванню знеболювальних засобів;
  • Можлива набряклість та гематоми на місцях введення філера.

Чи можна поєднувати процедури та коли це необхідно?

Збільшення губ і татуаж можна поєднувати, але робити це слід у певній послідовності. Причиною поєднання може стати сильна асиметрія, тонкі губи, блідість або синюшність шкіри, розмиті межі або просто бажання мати об'ємні губки гарного кольору на тривалій основі.

Що робити спочатку: татуаж губ чи збільшення?

Насправді категоричних заборон про послідовність процедур немає. Потрібно діяти за ситуацією, виходячи з індивідуальних потреб. Але найчастіше майстри татуажу та косметологи рекомендують спочатку зробити перманентний макіяж, а після збільшення. І ось чому:

Татуаж губ – філігранна робота. Майстер з максимальною точністю малює контур, щоб досягти бездоганних граней;
Татуаж тримається набагато довше за ефект збільшення. Якщо збільшити до татуажу, то після того, як гіалуронова кислота розсмокчеться та об'єм піде, може з'явитися дуже помітна асиметрія.
Але, вирішивши зробити спочатку татуаж, а потім збільшення, пам'ятайте про кілька нюансів:

  • Збільшуючи губи філером, шкіра розтягується. Якщо проводити процедуру після татуажу, будьте готові, що відтінок губ може стати світлішим;
  • Під час збільшення губ природна межа губ стає непомітнішою. Це особливо актуально, якщо раніше було зроблено татуаж у безконтурній техніці. Найімовірніше, буде потрібна корекція.

 

У татуажі губ є одна дуже важлива перевага – практично все можна виправити корекцією. Тобто якщо після проходження ефекту збільшення результат татуажу змінився, завжди можна його поправити.

Коли достатньо лише перманентного макіяжу?

Можна обійтися без збільшення губ філерами, якщо:

  • Об'єм губ повністю влаштовує;
  • Є невелика асиметрія, яку можна візуально підкоригувати;
  • Потрібно надати губам колір, зробити його яскравішим або просто надати свіжого відтінку;
  • Потрібно приховати дефекти. Збільшенням губ цього не досягти. Навпаки, процедура зробить недоліки більш видимими;
  • Хочеться отримати чудовий тривалий ефект підфарбованих губ без використання декоративної косметики.

 

Ін'єкції ботоксу та перманентний макіяж брів: що за чим і чому?

Як правило, збільшення губ виконується філерами. Для цього ботокс використовується досить рідко. Набагато частіше його рекомендують застосовувати для розгладження мімічних зморшків. Тому, якщо ви використовуєте ботокс для розгладження вертикальних зморшків між бровами або в цій зоні, але плануєте зробити татуаж, будьте уважні.
Косметологи рекомендують спочатку робити татуаж, а після того, як шкіра загоїться і пігмент повністю осяде, вколоти ботулотоксин. Саме ця послідовність вважається оптимальною, оскільки після татуажу буде скоригована форма та остаточно видно недоліки, які неможливо приховати перманентом.

Якщо з якихось причин було вирішено зробити ботокс раніше за перманентний макіяж брів, то після процедури необхідно почекати 2-3 тижні до моменту повної адаптації препарату в м'язах і створення остаточного результату його дії.

При суміщенні процедур консультуйтеся з фахівцями

Послідовність поєднання двох популярних процедур дуже індивідуальна. Тому перед тим, як пройти їх, обговоріть черговість із майстром татуажу та косметологом, який виконує ін'єкції.
Не забувайте, що якість обох процедур насамперед залежить від професіоналізму виконавців. Тому не заощаджуйте на процедурах і довіряйте свою красу професіоналам.

Запішиться на перманентний макіяж у нашу студію
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів