Як проходить процедура татуажу
Незалежно від того, яку зону та техніку перманентного макіяжу вибрано, процедура проходить за певними етапами:
- Первинна консультація. Майстер збирає анамнез, уточнюючи чи немає протипоказань до процедури та про загальне самопочуття у момент сеансу. Далі разом із вами підбирає відтінок пігменту, орієнтуючись на цветотип і правила колористики. Важливо: ми не працюємо із чорними пігментами. Якщо ви бажаєте дуже темні брови, майстер підбере темний відтінок коричневого кольору. Однак таке рішення приймається рідко, тому що темні брови виглядають неприродно. Найчастіше, вибирається світліший відтінок для створення натурального ефекту. Для татуажу очей використовують чорний колір. Відтінок стрілки може бути будь-яким, однак, чорний у цьому випадку універсальний і вважається найкращим варіантом. Для татуажу губ застосовуються пастельні, нюдові кольори: рожевий, кораловий. Колір може мати різну інтенсивність - на ваше бажання: від блідого до насиченого.
- Розробка ескізу. Майстер не розпочинає роботу, не пройшовши цей етап. Навіщо це потрібно? Для того, щоб ви бачили, якою формою буде майбутній татуаж: якої ширини брови чи стрілка. При татуажі губ форма орієнтується на природну форму. При введенні пігменту майстер може вийти за межі натуральної форми для надання об'єму або приховування асиметрії. Але обов'язково дотримується раціональністі, щоб ефект був природним. Розробка ескізу також потрібна майстру, щоб бачити межі та не виходити за них.
- Виконання мікропігментації. Перед початком роботи не наноситься анестетик. Це робиться тому, що сама по собі процедура не є дуже болісною, в знеболювальному немає необхідності на першому етапі. Але воно використовується пізніше, після кількох проходів машинкою у зоні, коли шкіра вже травмована. На зону наноситься кремовий анестетик, очікується, поки він подіє, зніме больові відчуття, почервоніння, набряклість. Далі майстер продовжує роботу. Знеболювальне може наносити кілька разів залежно від реакції шкіри.
- Вторинна консультація. Після закінчення майстер протирає шкіру хлоргексидином, консультує з догляду, видає пам'ятку, де вказано детальна інструкція, записує на корекцію. За згодою фотографує готову роботу для поповнення портфоліо.
Чи потрібна корекція перманентного макіяжу?
Якщо ви хочете, щоб кінцевий результат перманентного макіяжу, з яким ви ходитимете не менше року, був правильним і красивим, то корекція татуажу потрібна. Вона насичує зону пігментом, надаючи перманенту фінішний відтінок, допомагає доопрацювати ті локації, де при загоєнні з'явилися невеликі вади. У процесі корекції можна трохи змінити форму, якщо того хочеться. Наприклад, зробити брови, стрілки, губки ширшими або більш насиченими.
Протипоказання до перманентного макіяжу
Майстер відмовить у проведенні процедури у разі виявлення захворювань, які є протипоказанням до неї. У тому числі цукровий діабет на етапі прийому інсуліну, епілепсія, вірусні та онкологічні хвороби, імунодефіцит, запалення шкіри в районі зони татуажу, підвищеному тиску, температурі.
Під час місячних робити перманентний макіяж можна.
Як доглядати за татуажем після процедури
Залежно від типу шкіри та індивідуальної реакції організму на пігмент та процедуру в цілому, догляд може відрізнятися. Майстер оцінить реакцію організму під час сеансу та вкаже на необхідність використання тих чи інших загоюючих, регенеруючих, зволожуючих засобів. А може вказати на те, що вони не потрібні. Якщо ж майстер порекомендував їх застосування, важливо дотримуватись рекомендацій і не займатися самолікуванням. В іншому, догляд полягає у стандартних показаннях:
- заборонено розпарювати шкіру. Не можна довго приймати душ або лежати у гарячій ванні, відвідувати сауну, лазню або басейн;
- вмиватися теплою водою з використанням м'якого засобу, наприклад рідкого дитячого мила;
- заборонено засмагати, доки шкіра відновлюється. Не можна відвідувати солярій. При виході на вулицю необхідно прикрити зону від прямого сонячного проміння або нанести на шкіру сонцезахисний крем з високим фактором SPF, не менш 40;
- заборонено будь-який механічний вплив на зону свіжого татуажу: чухати, відривати шкіру, що лущиться, застосовувати будь-які косметологічні процедури, суміжні з травмуванням шкіри (пілінги, скраби).
Після сеансу майстер детально розповість про догляд, вказавши рекомендації у кожному окремому випадку. Важливо їх дотримуватися, щоб зберегти ефект.
Скільки триває ефект перманентного макіяжу
Тривалість ефекту залежить від зони. У нашому салоні татуажу майстер оголошує наступну тривалість: брови та губи – до 2-х років, повіки – до 3-х років. Залежить від типу шкіри, способу життя, індивідуальних особливостей організму. Якщо шкіра суха, ефект буде довшим, жирна - менше. Аналогічно на віковій шкірі. Чим вона старша, тим довше збережеться ефект.
Салон перманентного макіяжу LBar у Києві - ваша експертна допомога у професійному перманентному макіяжі
Не важливо, скільки вам років, яка форма губ, брів та очей, чи є недоліки у цих зонах. Ми знайдемо підхід, перетворивши вас. Всього 1,5-2 години процедури і ви станете ще красивішими, молодшими та привабливими. Адже татуаж – це не лише спосіб зробити акцент на обличчі, а й самовираження. З татуажем ви будете прекраснішими і чарівнішими. Чекаємо на вас у центрі Києва!