Відновлюється запис. Чекаємо на вас.

Про нашу студію бездоганного погляду

Не поспішайте засмучуватися, якщо з якихось причин вам не подобається татуаж ваших брів, повік чи губ.

Щоб виправити невдалий результат і створити ідеальний вид перманентного макіяжу, достатньо лише зробити перекриття. Швидко та безболісно, всього за 2 години роботи майстра-професіонала вам вдасться знайти ідеальний образ та впевненість у собі.

Перекриття татуажу – ваше правильне рішення у боротьбі за красу.

Перекриття старого татуажу – це можливість

 • 01.За 2 години
 • Повністю позбутися старого, некрасивого або набридлого татуажу
 • 02.24 години
 • Щодня бачити у відображенні красивий, доглянутий та акуратний татуаж
 • 03.2 роки
 • Не турбуватися про зовнішній вигляд татуажу, знаючи, що ви завжди виглядаєте на всі 100%
Замовте безкоштовну консультацію
Дізнайтесь як буде
створюватись Ваш ідеальний образ прямо зараз!
Ваші дані ніколи
не будуть передані 3-м особам

Гранд-майстер перманентного макіяжу у студії LBar

Ксенія Кобилянська, дипломований майстер перманентного макіяжу та татуажу, керівник студії LBar

Неякісний результат перманентного макіяжу – не привід для поганого настрою! Адже все можна виправити, назавжди забувши про таку проблему. Найкращі майстри студії перманентного макіяжу LBar допоможуть вам набути природної краси, виправлять будь-які помилки минулих майстрів та ефектно підкоригують ваш перманентний макіяж. Ми завжди беремо за основу канони колористики й, враховуючи правила поєднання кольорів, локалізуємо навіть найскладніші похибки та недоліки. Будьте впевнені, вам сподобається новий образ!

Виправлення татуажу в LBar:
фото до та після

Натисніть на фото, щоб збільшити та подивитися у повній якості

Ціни на корекцію татуажу в Києві

Максимально безпечно перекриємо татуаж
Перекриття роблять 2 категорії спеціалістів. ТОП-майстри з досвідом роботи від 3-х років, володарі міжнародних дипломів косметичного татуажу. Майстер-тренер – сертифікований коуч, експерт у галузі перманентного макіяжу, досвід роботи 5+ років.

10% знижка на послугу при бронюванні часу за передоплатою

Процедура Час ТОП-Майстер
Ціна
ТОП-Тренер
Ціна

Перекриття татуажу брів

1,5-2 години

+500 грн до процедури

+500 грн до процедури

Перекриття татуажу губ

1,5-2 години

+500 грн до процедури

+500 грн до процедури

Перекриття стрілок та стрілок з розтушуванням

1,5-2 години

+500 грн до процедури

+500 грн до процедури

Перекриття міжвійкового татуажу

1-1,5 години

+500 грн до процедури

+500 грн до процедури

Корекція

1-1,5 години

+500 грн до процедури

+500 грн до процедури

Корекція після іншого мастра/салону

1,5-2 години

+500 грн до процедури

+500 грн до процедури

Корекція до 1 року

1-1,5 години

80% від первинної вартості

80% від первинної вартості

Запишіться на процедуру прямо зараз
Ми підберемо зручну для вас дату та час процедури.
Ваші дані ніколи
не будуть передані 3-м особам

Відгуки від наших клієнтів

Віолетта, Троєщина, Пудрове напилювання
5

Мені здавалося, щоб виправити мій татуаж брів потрібно зробити видалення лазером. Тягнула до останнього - було страшно і процедура не з дешевих!! Але на щастя не наважилася і під час дізналася про цю студію. Змінили форму і колір брів за дві секунди. Я й не думала, що таке можливе! Надбрівна дуга візуально піднялася, погляд змінився і перестав бути важким. Супер робота та супер студія!!

Олена, Київ
5

Мій перший татуаж очей став гірким досвідом. Вирішила заощадити, знайшла майстра у соціальній мережі та пішла додому. По обстановці в кімнаті було зрозуміло, що майстер - новачок, але вона переконала мене, показавши своє портфоліо. Портфоліо виявилося "липою", а мої стрілки - справжнім жахом. Сподівалася, що після загоєння шкіри все відновиться, але ні. Довелося перекривати цей кошмар. Прийшла до ЛБару, дівчатка мене зрозуміли без слів. Записалася на перекриття татуажу наступного дня. Процедура тривала 2,5 години. Вирівняли стрілки, додали візуально обсяг очам та вій. Результат - супер, та й ціни нормальні, і це наперекір тому, що салон знаходиться в центрі Києва.

Олена Олександрівна
5

Мій старий татуаж брів перетворився на справжній жах! Колір "пораненої Мальвіни" виглядав жахливо, методи підфарбувати брови олівцем уже не рятували - пігмент вийшов у синій відтінок і це було явно помітно, що б я не робила. Побачила рекламу LBar, почитала відгуки та прийшла на консультацію до майстра. Майстер показала, яким буде результат, підібрала відтінок пігменту. Записалася на процедуру наступного тижня. Зробили швидко, не було боляче, брови стали не синіми, а природного кольору. Мені все сподобалося!

Відповіді на популярні запитання

 • Перекриття старого, невдалого чи набридлого татуажу – досить складна процедура. Залежно від завдання, яке необхідно вирішити за допомогою cover up, підбирається техніка перманентного татуажу.

  Корекція форми

  Змінити та поправити форму брів допоможуть техніки, за допомогою яких можна створити чіткі окреслені лінії. Наприклад, мікроблейдинг. Тонкі та короткі волоски майстер може зробити товщі і продовжити їх, а довгі неправильної форми закамуфлювати пігментом або частково видалити їх ремувером. Перекрити форму татуажу можна тільки в тому випадку, якщо зробити її ширшою за попередню. Тому якщо форма брів, стрілок або губ до перекриття була об'ємною, то, найімовірніше, змінити її перманентним макіяжем не вдасться. В цьому випадку краще видалити татуаж, а потім знову зробити ПМ.

  Виправлення кольору

  Величезне значення має колір пігменту старенького татуажу. Дуже важливо правильно підібрати новий відтінок, ґрунтуючись на законах колористики. У цьому допоможе тільки досвідчений майстер перед процедурою. Для перекриття синього кольору використовується червоно-жовтогарячий або оранжевий відтінок, для фіолетового - оранжевий. Темні тони закрити світлими не вдасться. У цьому випадку ефективнішим буде видалення татуажу.

  Вибір техніки

  Техніка перекриття татуажу залежить від того, в якій техніці він був виконаний раніше. Червоні брови вдасться закамуфлювати волосковою технікою у поєднанні з пудровим напиленням, а синьову приховає акварельна або 3D техніка. Мікроблейдинг використовується досить рідко, тому що техніка не допоможе приховати щільний татуаж. Найбільш ефективним буде пудрове напилення або змішана техніка, що поєднує в собі волоскову методику та тіньове розтушування. За допомогою цієї методики перманентного макіяжу можна приховати навіть темні тони старого татуажу.

 • Найчастіше неякісний або застарілий татуаж вдається приховати новим, використовуючи темніші кольори пігменту. Але в деяких випадках доведеться татуаж видалити ремувером або лазером. Найчастіше це дуже старий татуаж з глибоким введенням пігменту під шкіру і грубий, вицвілий осад. Також перекриття не рекомендується робити, якщо старий татуаж "поплив", дуже змінилася форма або корекція форми на більшу зіпсує зовнішність. Як правило, кавер ап використовується при необхідності закамуфлювати світлі та бліді тони, легку асиметрію, якщо малюнок не виходить за межі природного контуру. Не варто вдаватися до перекриття, якщо шкіра після татуажу ще не відновилася, а осад не встояв і не осел. Що краще вибрати: видалення або перекриття скаже майстер, ґрунтуючись на конкретній ситуації. У деяких випадках cover up буде практичнішим і зручнішим, а в деяких - видалення неминуче.

 • Перекриття малюнка рекомендується, якщо не подобається:

  • Вибір або виконання техніки перманентного макіяжу/татуажу;
  • Форма чи колір;
  • Асиметрія;
  • Неприродність у вигляді.

  Правильний вибір кольору вирішує абсолютно все. Якщо відтінок обраний грамотно, то будь-яку з перерахованих вище проблем можна усунути шляхом перекриття присутнього малюнка. Також має значення вибір техніки щодо наявного кольору пігменту на шкірі. Тут варто розуміти, що вибраний відтінок у поєднанні з тим, що є, може давати непередбачуваний результат. Тому вибирати його рекомендується суворо з досвідченим майстром, який підкаже, який варіант відтінку буде кращим.

 • За допомогою перекриття татуажу губ можна:

  • Змінити колір, зробивши його яскравішим або м'яким;
  • Змінити форму, надавши обсягу; але лише за умови, що контур не виходить за межі губ;
  • Прибрати асиметрію, надати губам об'єму, підняти куточки, зробити їх правильної форми;
  • Виправити роботу попереднього майстра, якщо вона зроблена неякісно;
  • Змінити техніку татуажу. Наприклад, з акварельного на розтушовку із контурингом.

  У перекритті губ новим перманентним макіяжем дуже важливо правильно підібрати відтінок пігменту. Він повинен відповідати правилам колористики, бути на один або кілька тонів яскравішим від того, що вже сформувався. Якщо татуаж занадто старий, колір вийшов у неприродно темний (фіолетовий, бордовий тощо), то в цьому випадку набагато простіше і дешевше видалити його, а потім знову зробити ПМ губ.

  У разі перекриття татуажу повік правила аналогічні. Нове нанесення пігменту усуне недоліки, поправить форму та надасть кольору.

 • Перекриття - це складно та відповідально. Щоб досягти хорошого результату, необхідно враховувати колір і тип шкіри, первісний колір пігменту, техніка виконання попереднього татуажу, а також загальний вигляд та недоліки. Проте гарантувати 100% позитивний результат є досить складним, якщо попередня робота виконана з грубими помилками. Як правило, перекриття результативне, якщо за його допомогою потрібно наситити кольором до 70%. Кардинальних змін досягти дуже складно. Виправити неякісну роботу за 1 раз практично неможливо. За одну процедуру вдасться перекрити татуаж блідого відтінку, наситивши його яскравим кольором. В інших випадках може знадобитися 2-3 сеанси – все індивідуально. Кожна корекція ґрунтується на усталеному результаті. При цьому дуже важливо правильно дотримуватися рекомендацій щодо догляду за шкірою після татуажу. Про це докладно можна почитати у статті.

 • Коли стоїть питання корекції старого чи неякісного татуажу після іншого майстра, навіть найдосвідченіший і висококваліфікований майстер може відмовитися проводити процедуру, якщо розуміє, що неможливо досягти якісного результату. У таких випадках краще скористатися послугою видалення татуажу. Непоодинокі випадки, коли старий татуаж не підлягає перекриттю.

Чому вам краще зробити виправлення татуажу в LBar

1. Ми знаємо що робимо
Ніколи не зупиняємось на досягнутому, розвиваємось та навчаємось. Результат нашого досвіду показує незмінно високий результат роботи. У нашому салоні перманентного макіяжу працюють лише майстри з міжнародними сертифікатами та дипломами.

2. Відповідальність та безпека
Ми несемо відповідальність за результат та гарантуємо повну безпеку здоров'ю. У роботі застосовуємо одноразові модулі та витратні матеріали. Використовуємо лише високоякісні пігменти на мінеральній основі, здатні ефективно перекрити неякісний перманентний макіяж.
3. Комфортно та приємно
У нашому салоні затишно та комфортно. Нові меблі, сучасне обладнання та приємна дружня атмосфера, в якій вдасться розслабитись. Студія LBar знаходиться в центрі столиці - поблизу станцій метро Хрещатик та Палац Спорту.

Максимально безпечно перекриємо татуаж

 • Якісні матеріали. Використовуємо матеріали преміальної якості. Всі одноразові витратні матеріали відкриваються при вас, а після процедури відразу утилізуються
 • Відповідність до правил техніки. Роботу ґрунтуємо на правилах перекриття татуажу лише частково розбавляючи її своїм досвідом та знаннями
 • Відповідність санітарним нормам. Обладнання та всі робочі поверхні обробляються та дезінфікуються у повній відповідності до дієвих санітарних норм

Пудрове перекриття допоможе виправити татуаж, якщо:

1. Татуаж "з'їхав" на віковій шкірі
Зріла шкіра поступово втрачає пружність і може злегка відвиснути та спричинити татуаж брів за собою. Перекриття татуажу брів повністю виправить ситуацію за допомогою зміни форми брови, вигину дуги та кольору

2. Є видима асиметрія
Всі нерівності та неточності будуть ефективно замасковані та приховані. За допомогою послуги перекриття татуажу не буде помітні нерівні стрілки на повіках, хвіст брови, що "клює", або кривий контур губ

3. Не подобається форма
Згодом форма татуажу може набриднути або перестав подобатися. Щоб не засмучуватися щоразу побачивши себе в дзеркалі, можна викорінити наявну проблему, перекривши існуючий перманентний макіяж, створивши ту форму, яка подобається

4. Не подобається колір
Змінити колір татуажу губ, брів або стрілок цілком реально. Для цього майстер нашої студії перманентного макіяжу на основі правил колористики підбере найбільш відповідний колір та відтінок пігменту та додасть яскравості у ваш образ.

5. Потрібно виправити помилки попередніх майстрів
Нестача досвіду майстра-новачка і його ціль заощадити на пігменті завжди відбивається на результаті. Перекриття татуажу виправить будь-який дефект після горе-майстра та допоможе уникнути необхідності використання лазерної корекції

6. Колір татуажу зблід.
Віковий татуаж часто змінює колір. Губи, брови та стрілки стають зеленими, сірими, синіми та червоними, що псує загальний вигляд та настрій своєї власниці. За допомогою cover up можна змінити колір та відтінок, змінивши ваш образ

Етапи процедури

Підбір ескізу
На основі присутнього татуажу майстер створює новий ескіз формою, що перекриває стару роботу. Ескіз детально обговорюється та змінюється

Підбір кольору
Керуючись правилами колористики та відтінку старого татуажу, майстер підбирає відтінок пігменту, який зможе повністю перекрити застарілий колір

Нанесення анестетика
Щоб мінімізувати хворобливі та дискомфортні відчуття, майстер на зону майбутнього перманентного макіяжу завдає анестезії. Перший раз до процедури, другий раз під час її виконання

Виконання перекриття
Залежно від техніки попереднього татуажу та обраної техніки майбутнього майстер за допомогою машинки з тонкою голкою вводить пігмент під шкіру. Пігмент вводиться чітко за межами створеної раніше форми ескізу

Запис на корекцію та рекомендації щодо догляду
Після завершення процедури майстер консультує щодо догляду за шкірою після перманентного макіяжу, а також записує на корекцію, яку рекомендується робити через місяць після першого сеансу.

ТОП популярних послуг

Піксельне напилення брів

Татуаж губ

Татуаж очей

Контакти

 • +38 068 887 07 96
 • Київ, вул. Григорія Андрющенка 6Г
  метро Лук'янівська (1 км)
  метро Політехнічний інститут (1,3 км)

Створення та просування сайтів