Адреси студій (2)

Татуаж брів: За та проти - Види перманентного макіяжу брів

82586

Б'юті-сфера постійно диктує нові правила. Ще зовсім недавно у моді були яскраві, соковиті червоні губи. Сьогодні максимальний акцент робиться на бровах. Тонка смужка з волосків уже пережиток минулого. Густі, природні брови – ось що сьогодні популярне. На жаль, далеко не кожній жінці пощастило з густими та гарними бровами. Більшості доводиться щодня підфарбовувати їх, коригувати форму, вискубувати, витрачаючи на процедуру час, сили та нерви. Але, на щастя, це завдання можна спростити, зробивши перманентний макіяж брів. До речі, перманентний макіяж брів – це новий виток так званого татуажу. І якщо татуаж – це пережиток минулого з усіма його величезними недоліками, то перманентний макіяж – новий напрямок, про який і йтиметься.
Багато наших клієнток зізнаються: перш ніж записатися на природний татуаж брів, вони довго зважували всі "за" та "проти", думали про наслідки, читали відгуки про майстрів Києва. Адже нові брови будуть близько 2 років на обличчі та змінити похибки досить складно. З іншого боку, перспектива отримати ідеальний татуаж-макіяж дуже приваблива – це чудова економія сил та грошей. А якщо додати сюди красиві та доглянуті брови, то татуаж стає мало не панацеєю для дівчат. Саме тому ми в цій статті об'єктивно викладемо всі переваги та недоліки татуажу брів у його сучасному виконанні, щоб ви змогли остаточно визначитися та вирішити для себе – чи варто вам робити процедуру чи ні.

 

Коротко про перманентний макіяж брів. Що це та які бувають техніки?

Перед тим, як порівнювати плюси та мінуси процедури, коротко розповімо про особливості її. Перманентний макіяж брів є процедурою поверхневого впровадження натурального пігменту за допомогою апарату. Існує безліч різних видів татуажу брів, але найголовніші - мікроблейдинг (мікропігментація), пудрові брови (пудрове напилення, нано напилення, тіньове розтушовання) та змішана техніка, що поєднує в собі мікроблейдинг та пудрові брови. Поговоримо про кожну докладніше.

Мікроблейдінг

Одна з найпопулярніших технік перманентного макіяжу, яка застосовується і сьогодні. У класичному виконанні мікроблейдинг виконується маніпулою (невелика ручка з лезом), якою майстер робить неглибокі надрізи у вигляді волосинки, а потім вводить пігмент вибраного відтінку. Результатом стає імітація зростання волосся. Проте останнім часом мікроблейдинг у традиційному виконанні застосовується дуже рідко через низку ризиків. Найчастіше виконується його інтерпретація – волосковий татуаж. Він дозволяє досягти аналогічного ефекту, але робиться стандартною машинкою для ПМ, якою промальовуються волоски.

Переваги техніки:

  • Детальне промальовування кожної волоски, що дозволяє імітувати їх природний зріст. Це ідеальна техніка для тих, хто хоче приховати часткову або повну відсутність брів, лисиці внаслідок травми тощо;
  • Дозволяє оформити бровну дугу, зробити брови ширшими, правильної форми, підібрати оптимальну товщину, підняти негарний хвостик брови;
  • Допомагає надати обсягу, якщо він необхідний;
  • Виглядає акуратно.

Недоліки:

  • При класичному виконанні маніпули високий ризик зробити майстром надто глибокий надріз, через що пігмент може попливти;
  • Чи не підходить для жирного типу шкіри;
  • Травматична техніка під час виконання маніпулою;
  • Обмежена кількість справжніх професіоналів при великій пропозиції у бьюті-сфері.

Ось тут можна прочитати більш детальний огляд цієї техніки.

 

Пудрові брови

Топова техніка, найпопулярніша нині коштом низки переваг. Техніка передбачає введення пігменту у верхні шари шкіри методом пікселя та розтушовування, не передбачає створення чітких меж. Ефект виглядає легким, повітряним та дуже природним. Складається враження легкого розтушовування декоративної косметики – необов'язкове та ніжне. Читайте огляд техніки у нашій статті, присвяченій пудровим бровам.

Переваги пудрових брів:

  • Підходить всім незалежно від віку та типу шкіри;
  • Єдина техніка, яку можна робити без анестетика через мінімальне травмування та больові відчуття. Як наслідок, це єдина методика, яку можна робити вагітним жінкам і мамам, що годують;
  • Ідеальний варіант для тих, у кого світлі брови чи волоски швидко вигоряють на сонці;
  • Ефект дуже гарний, виглядає натурально та ніжно.

До недоліків можна віднести лише необхідність підфарбовувати натуральні волоски, оскільки техніка передбачає створення тла. А також необхідність виконання корекції.
Дізнатись скільки коштує татуаж брів у даній техніці можна за цим посиланням.

 

Змішана техніка

Техніка поєднує у собі дві методики: волосковий татуаж та тіньове розтушовування. Отже, включає всі переваги та недоліки обох технік. З плюсів можна виділити можливість створити об'ємні, густі та насичені брови. У цьому виглядає природно з допомогою пудрового напилення. Мінусів практично немає за умови, що роботу виконуватиме професіонал.

У яких випадках рекомендується зробити татуаж брів?

Зробіть "тату брів", якщо:

  • є алергічна реакція на косметику, шкіра червоніє або лущиться при її нанесенні;
  • хочеться забути про необхідність щоденного застосування декоративної косметики та мати гарні, доглянуті брови у будь-якій ситуації;
  • ви не можете самостійно красиво нафарбувати брови через відсутність навичок;
  • свої брови некрасивої форми, хаотично ростуть, є кінчик, що клює, або спостерігається асиметрія;
  • хочете економити нерви та сили на щоденному нанесенні макіяжу на брови.

5 неупереджених "за" татуаж брів

Отже, розглянемо причини чому все ж таки варто зробити татуаж брів.

1 "за": красиві брови завжди і скрізь

Уявіть собі, як виглядатимуть ваші підфарбовані олівцем брови після відвідення сауни чи басейну? Напевно, у вас у косметичці завжди вимушено лежать тіні або гелева підводка для "екстренних" випадків, щоб привести себе в порядок.
Татуаж швидко вирішує проблему зовнішнього вигляду брів. Відтепер вони завжди виглядають доглянуто та красиво, їх не потрібно підводити чи фарбувати, а ви без страху та занепокоєння можете відвідувати лазню, спортзал, знаючи, що ви виглядаєте охайно. При цьому максимальні зусилля, які вам потрібно буде прикладати по відношенню до своїх брів - це іноді вищипувати волоски, які відростають нижче або вище основної форми. Ця процедура займає не більше п'яти хвилин і виконувати її потрібно не частіше ніж один раз на два тижні. Справжня дрібниця в порівнянні з необхідністю кілька разів на день контролювати свій макіяж, в черговий раз наносячи косметику.

 

2 "за": алергія на косметику – давай, до побачення

Алергічна реакція на декоративну косметику не рідкісне явище. Додавання в косметичні засоби різних хімічних компонентів, що є алергенами, можуть викликати сильне подразнення, почервоніння шкіри, свербіж та дискомфорт.
Зробивши татуаж, із косметикою можна попрощатися. Використовувати її просто немає сенсу – брови завжди виглядають так, ніби ви їх нещодавно підфарбували олівцем чи тінями. Отже, про алергійну реакцію не може бути й мови.

 

3 "за": економія вашого часу

Згадайте, скільки часу йде на те, щоб гарно нафарбувати брови? Так, щоб вони ще виглядали однаково, мали однакову форму та гарний колір. Напевно, не менше 20 хвилин. У моменти, коли ви спізнюєтеся на роботу або на будь-який захід, ці 20 хвилин перетворюються на справжнє випробування. Ви поспішайте і результат вас не задовольняє. За традицією, у вас псується настрій, ви нервуєте, а вигляд ваших брів залишає бажати кращого.
А тепер уявіть, що вам взагалі не потрібно витрачати час на макіяж брів. Вранці підвелися з ліжка, а вони у вас ідеальні. Круто, правда? І все це завдяки татуажу.

 

4 "за": економія ваших грошей

Це тільки на перший погляд здається, що покупка олівця для брів – дрібниця. Але коли стикаєшся із вибором, розумієш, що якісна косметика коштує дорого. До того ж одним олівцем тут не позбутися. В ідеалі, краще купити тіні, підводку гелю, кисті, засіб для вмивання. З огляду на те, що косметики вистачає максимум на пів року, то в сумі при підрахунку виходить кругленька сума.
Послуга перманентного макіяжу, в середньому, коштує близько 1500 грн за умови звернення до професіоналів. Ефект після процедури триває довго – близько 2 років. За цей час ви не витратите жодної копійки на покупку косметики. Економія 100%.

5 "за": ви - у тренді

Ви можете підбирати та робити собі ту форму брів, яка зараз у моді. Тривалість ефекту дозволяє вже за кілька років змінити її, виходячи з віянь моди. Значить, ваш татуаж ніколи не вийде з моди, а ви залишитеся стильною та красивою жінкою.

 

6 об'єктивних "проти" татуажу брів

Не буває бочки меду без ложки дьогтю. Так і в процедурі татуажу брів є свої недоліки, які можуть вплинути на бажання її зробити.

1 "проти": високий ризик потрапити до непрофесіоналів

Сучасні техніки татуажу потребують досвіду. У майстра, що виконує пудрове напилення, повинна бути поставлена рука, він повинен знати особливості техніки та виконувати її, ґрунтуючись на канонах колористики.
На жаль, у Києві справжніх професіоналів дуже мало. І попри те, що послугу татуажу зараз пропонує кожна студія краси та індивідуальні майстри, справжніх спеціалістів – одиниці. До того, більшість не має навіть диплома про навчання, підвищення кваліфікації та досвіду в принципі. Тому наважившись зробити татуаж, зважте за та проти мікроблейдингу брів або іншої техніки у вибраного майстра, обов'язково вивчіть його роботи в портфоліо (яке має бути обов'язково!), почитайте реальні відгуки на форумах чи соцмережах, і лише після цього записуйтесь на процедуру.

2 "проти": неякісні пігменти

Дуже часто результат татуажу розчаровує, коли він змінює колір. Навряд чи комусь захочеться у зображенні дзеркала побачити свої брови у сірому, червоному чи рудому відтінку. Проблема полягає у використовуваних майстрами низькоякісних пігментів. Найчастіше причинами застосування в роботі таких пігментів стає економія (новачки не готові вкладати великий бюджет у витратні матеріали через відсутність бази клієнтів), незнання брендом матеріалів або незнання як і в яких пропорціях змішувати пігменти для отримання потрібного відтінку. Але найчастіше вся проблема пов'язана з відсутністю досвіду. Чим він менший, тим результат татуажу гірший.

 

3 "против": острое желание изменить внешность

Женщина - натура переменчивая. Сегодня ей нравится одна форма бровей, а завтра - другая. Но татуаж бровей не позволит ее изменить. Нужно или ждать, пока эффект татуажа пройдет (а это 1,5 года в среднем), или идти в студию за доработкой татуажа. А бывает и так, что отчаянные женщины и вовсе идут на удаление татуажа. Поэтому перед тем, как делать татуаж, обдумайте все до мелочей, чтобы потом не пожалеть о содеянном.

 

4 "проти": є протипоказання

Перманентний макіяж має протипоказання, які можна розділити на дві частини: абсолютні та відносні. До абсолютних протипоказань відноситься:

  • СНІД, ВІЛ, імунні захворювання;
  • Інсулінозалежний цукровий діабет;
  • Психічні розлади, епілепсія;
  • Вірусні захворювання на стадії прогресу;
  • Шкірні захворювання.

До відносних протипоказань відноситься годування груддю та вагітність. Про це докладніше тут. Також не рекомендується проводити процедуру при загальних нездужаннях. Перед процедурою рекомендуємо проконсультуватися з лікарем та при необхідності перенести процедуру.

5 "проти": ризик інфікування

Потрапивши в руки до майстра-новачка або майстра, який недбало ставиться до своєї роботи, підвищується ризик інфікування шкіри. Це може статися при контакті відкритої рани з необробленими після попереднього клієнта інструментами, використанням кілька разів одноразовими розхідниками, робота без рукавичок. Тому краще до майстрів-новачків не звертатися. Особливо якщо вони працюють вдома і у них немає портфоліо, відгуків.

6 "проти": іміджеві обмеження

Татуаж брів – перешкода до зміни кольору волосся. Якщо ви захочете змінити колір волосся, доведеться змінити колір брів, щоб зберегти гармонію в образі. Також варто пам'ятати, що надто яскраві відтінки можуть візуально додати вік та підкреслити недоліки обличчя.

Як робиться татуаж брів

Незалежно від обраної техніки робота майстра виконується поетапно:

  • Детальна консультація. Майстер може відповісти на ваші запитання, заспокоїти за необхідності, розвіяти міфи та страхи. Підбирається відтінок пігменту;
  • Опрацювання ескізу. Майстер за допомогою лекало та олівця розробляє ескіз на основі форми обличчя та носа, переваг клієнта;
  • Майстер розпочинає роботу. Анестетик наноситься вдруге (протягом процедури), оскільки перший прогін пігментом безболісний. Після того, як анестетик подіяв, майстер продовжує роботу;
  • По закінченні процедури майстер знезаражує зону антисептиком і при необхідності наносить загоювальний засіб;
  • Консультація з догляду за шкірою, надання пам'ятки та запис на корекцію.

Тривалість процедури становить, у середньому, півтори-дві години. Основна процедура триває трохи понад годину. решта часу йде на консультацію та розробку ескізу.


 

Як доглядати за бровами після процедури татуажу брів

Докладно про догляд за шкірою після процедури ми розповідали тут. Точні рекомендації на основі типу шкіри вкаже майстер після закінчення сеансу. Ми ж коротко опишемо, що можна й треба робити, а що не можна під час відновлення дерми. Зауважимо, що цей період - індивідуальний і залежить від того, який у вас обмін речовин, як швидко відновлюється шкіра та як сприймається пігмент. У середньому, шкіра гоїться 3-10 днів, а пігмент повністю осідає і засвоюється протягом 1 місяця.

У перші 10 днів потрібно:

  • Знезаражувати шкіру хлоргексидином, щоб уникнути інфекції;
  • Часто наносити на брови загоювальний, зволожувальний засіб, рекомендований майстром (або не наносити його взагалі, залежно від рекомендацій майстра);
  • Не мочити брови протягом перших годин, а після акуратно вмитися і знову нанести загоювальний засіб;
  • Акуратно витирати лімфатичну рідину, що виділяється, за допомогою спонжу;
  • Перед виходом на вулицю у сонячну погоду прикрити брови капелюхом або окулярами.

Не можна:

  • Чухати, терти зону татуажу;
  • Руками віддирати скоринки після татуажу брів, якщо вони з'явилися;
  • Наносити косметику або виконувати косметичні процедури у сфері брів;
  • Відвідувати лазню, басейн;
  • Активно займатися спортом та надмірно потіти.


 

Як гояться брови після татуажу

У цій статті ми детально описали процес загоєння брів днями. У цій статті ми коротко викладемо, як це відбувається, щоб ви знали, чого очікувати надалі після виходу від майстра перманентного макіяжу.
На першу та другу добу брови можуть потемніти. Це відбувається через змішування пігменту, що частково вийшов, з сукровицею. Сукровиця зазвичай виходить протягом половини дня – одного дня і є нормальною реакцією організму. Її слід протирати ватним диском, змоченим хлоргексидином або іншим антисептиком. На 4-7 день може утворитися лущення (не скоринки, якщо йдеться про професійне виконання процедури) і з'явиться сверблячка. З цим не варто боротися. Сверблячка пройде через кілька днів, а лущення - через кілька днів. Не можна зривати шкіру, що лущиться, і намагатися її позбутися механічним способом. Шкіра має відійти природним чином. Після того, як лущення зійде, колір брів може стати світлішим. Відтінок брів буде індивідуальним, оскільки пігмент може дати від 20 до 90% осаду, від чого залежить насиченість кольору. Остаточний результат можна буде оцінити за місяць після первинної процедури, а також зробити корекцію.

 

3 найпоширеніші міфи про перманентний макіяж брів

Якщо ви ще ніколи не робили татуаж брів, напевно, вас відвідують страхи. Без паніки! У "новачків" завжди так. Незнання нюансів перманентного макіяжу, різна неправдива інформація у просторах рунету дають ґрунт для роздумів. Але ми розвіємо ваші страхи, розкривши 3 найпопулярніші міфи про татуаж.

Міф 1. Робити татуаж брів дуже боляче

Швидше за все, цей страх перейшов з часів, коли ще робили татуаж. Татуаж у його класичному виконанні робити дійсно боляче коштом того, що голка вводиться глибоко (понад 1 мм) під шкіру, що викликає болючі відчуття.
Перманентний макіяж за принципом виконання дуже відрізняється від татуажу. Пігмент вводиться неглибоко, лише травмуючи шкіру. До того ж завжди в процедурі використовуються знеболювальні засоби. Тому процедура відбувається у повному комфорті, без болю. Ми у своїй роботі застосовуємо анестетик двічі, тому деякі клієнти під час татуажу брів навіть засинають та відпочивають.

Міф 2. Згодом пігмент змінює колір

І знову цей страх прийшов з часів татуажу та татуювань. Адже всі знають, що через 3-5 років татуювання брів змінює колір, відтінок стає неприродним: синім, червоним, сірим. Пов'язано це про те, що з татуюванням чи класичному татуажеві спеціальний пігмент вводиться глибоко. Організм намагається з ним боротися, вивести його, але це виходить робити лише частково. Та й сам пігмент не має властивості розсмоктуватися і виводитися. Тому тату змінює колір.
У перманентному макіяжі використовують спеціальні пігменти на мінеральній основі. Вони добре приймаються організмом і мають властивість поступово світлішати, не змінюючи відтінок. До того ж пігмент вводиться поверхнево, тому він надовго не затримується в організмі – лише кілька років. Після цього він пропадає безвісти, що дає можливість заново повторити процедуру татуажу в будь-якій техніці.

Міф 3. Постійно потрібна корекція татуажу брів

Справді, корекцію рекомендується виконувати через місяць після першого сеансу перманентного макіяжу для того, щоб підкоригувати недоліки та надати бровам кольору та насиченості. Але корекція не є примусово-обов'язковою. Якщо через місяць після процедури результат вас повністю влаштовує, ви можете її не робити.
І навпаки. Протягом 1,5-2 років ви можете за бажання робити корекцію, якщо хочете продовжити термін ефекту, надати бровам кольору. Але це необов'язково. Через кілька років ефект татуажу проходить і ви можете наново зробити його.

Зважуємо всі за та проти татуажу. Тож чи варто робити?

Перманентний макіяж брів має низку вагомих переваг, які вже оцінили величезну кількість жінок у всьому світі. Ефект татуажу дозволяє отримати доглянуті брови та на тривалий період забути про декоративну косметику та інші незручності.
Проте всі переваги послуги розкриються лише за професійного її виконання. Тому не варто економити та дешевити. Звертайтеся тільки до професіоналів, спеціалізованих студій ПМ, де несуть відповідальність за стерильність, безпеку та кінцевий результат.
Ми привели об'єктивні плюси та мінуси кожної техніки татуажу брів. Оцініть їх і зробіть висновки, вирішивши, чи готові ви зробити процедуру, чи ні.

Запишіться на процедуру пудрового напилення в нашу студію
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів