Адреси студій (2)

6 найпопулярніших способів вивести невдалий (старий) татуаж

90413

Вдалий перманентний макіяж або татуаж може вигідно підкреслити овал обличчя, зробити акцент на окремих елементах та значно змінити зовнішність. Однак не кожну роботу майстра можна назвати вдалою, якщо майстер – новачок, використовує неякісні матеріали, дешеве обладнання або майстер зробив брови чи стрілку на віках нерівними. В цьому випадку стає актуальним питання, як вивести перманентний макіяж. Сьогодні є кілька способів виведення перманентного макіяжу. Про те, які існують види видалення, чи це боляче і чи можна провести видалення мікроблейдингу або інших видів перманентного макіяжу народними засобами поговоримо докладніше в цій статті.

 

Найпоширеніші причини видалення татуажу

Причин видалення татуажу може бути безліч. Найпоширенішою причиною стає зміна кольору татуажу. Через тривалий проміжок часу пігмент, введений глибоко під шкіру під час виконання татуажу, не розщеплюється (як це відбувається при сучасних техніках перманентного макіяжу), а змінює колір, йдучи у непередбачуваний відтінок. Брови або стрілки можуть стати синього, червоного, зеленого кольору, а відтінок губ поблякнути та стати темнішим. Відбувається це з трьох причин:

  1. Низькоякісні пігменти, до складу яких входить оксид заліза. Такі пігменти, як правило, мають основу червоного кольору та можуть бути у відтінках від темно-коричневого до рудого. Згодом пігмент розсмоктується, яке основний колір залишається;
  2. Неправильний вибір пігменту. Деякі майстри не враховують, що потрапляючи під шкіру, пігмент поміняє свій відтінок і виглядатиме не так, як виглядає в ковпачку. Під час відновлення шкіри пігмент покриває прозорий шар епідермісу, який заломлює світло. Відтінок сприймається інакше. Згодом "наростає" велика кількість шкіри, отже, заломлення світла стає більшим. Що і веде до візуальної зміни кольору пігменту;
  3. Використання в татуажі пігменту чорного кольору. Незалежно від того, яка техніка татуажу буде використана (чи то класична його форма або пудрові брови), при використанні пігменту чорного кольору відтінок 100% ймовірності вийде в синій. Тому досвідчені майстри ніколи не використовують чорний колір, а вибирають пігмент темно-коричневого відтінку, який при правильному виконанні техніки ніколи не мігрує в інший відтінок.

Також до причин видалення татуажу належать:

  • Несподіваний результат. Коли жінка робить татуаж, вона уявляє, як він буде виглядати в результаті. Іноді очікування не відповідають дійсності: результат виглядає інакше, татуаж не підходить чи не подобається. Також варто розуміти, що перше враження може бути хибним. Відразу після процедури з'являється невеликий набряк та почервоніння, а пігмент виглядає яскравіше. Не треба робити поспішних висновків. Необхідно дочекатися повного загоєння шкіри та засвоєння осаду пігменту, а потім оцінити ефект. Як правило, максимальний ефект можна оцінити за місяць після процедури виведення татуажу. Докладніше про те, як гоїться татуаж ми докладно описали тут;
  • Некрасива чи неправильна форма. Деякі жінки зовсім не замислюються над формою брів, стрілок, які дійсно підходять під овал обличчя та типаж, бажаючи зробити татуаж "як у моделі з обкладинки журналу" або "як у подруги". У результаті форма зовсім не підходить, псує загальний образ, обтяжує очі чи погляд. Форма брів або стрілок, контура губ має підбиратися з майстром або косметологом та ретельно обмовлятися, коригуватися. У нашій студії майстри проробляють ескіз до того моменту, поки він повністю задовольнятиме клієнта. На цю роботу йде необхідна кількість часу. Мета майстра – створити такий ескіз, який обов'язково сподобається клієнту;

 

  • Не підійшов колір пігменту. У гонитві за модою дівчата вибирають надто яскраві або, навпаки, надто бліді тони пігментів, які їм зовсім не підходять. Деякі ситуації може виправити корекція та перекриття татуажу. Але іноді жінки вирішують виправити все більш категоричним способом, видаливши татуаж повністю;
  • Татуаж не модний. Коли тільки з'явився татуаж брів і губ, багато жінок прийшли до цієї послуги, зробивши форму такою, якою вона була на той момент модною. Сьогодні техніки перманентного макіяжу змінилися, а разом із ними і мода на форму брів та стрілок. Старий татуаж вже вийшов із моди, що стає причиною бажання позбутися його. Хоча, на щастя, сучасні техніки (пудрові брови, мікроблейдинг) передбачають видимий ефект лише на 2 роки, після чого він безслідно проходить;
  • Неякісна робота майстра. Дуже часто з метою економії жінки звертаються до майстрів-новачків, які працюють вдома. Такі "фахівці" з невеликим досвідом нерідко використовують дешеві пігменти, не розуміються на колористиці та техніках перманентного макіяжу. Результат роботи передбачуваний - перманентний макіяж виглядає некрасиво, потворно. Іноді неможливо виправити такий результат коригуванням, ні перекриттям. Вихід один – видаляти;

 

  • Болі чи дискомфорт. Дуже рідко, але зустрічаються ситуації, коли після татуажу брів, очей або губ жінка відчуває біль або сильне свербіння, які з часом не минають. Організм відмовляється приймати пігмент, що призводить до необхідності негайного виведення пігменту.

Чи важко вивести татуаж?

Щоб майстер відповів на це питання, необхідно враховувати колір та склад пігменту, що підлягає видаленню. Пігменти, що використовуються для татуювання, набагато складніше вивести, ніж ті, що сьогодні застосовуються для перманентного макіяжу. Їхня різниця полягає в щільності, консистенції та самому складі. Щоб розуміти, чи буде ефективним видалення, слід звернутися в салон або до майстра, який робив татуаж, і дізнатися назву пігменту. Базові кольори видалити легше, ніж кольори з кількох компонентів, що використовуються при татуажі губ та брів.

 

Попри страхи щодо безпосередньої близькості татуажу стрілок до оболонки ока та ризиків, пов'язаних з їх видаленням, саме в цьому місці процедура дозволяє набагато простіше розпрощатися з небажаними татуажем, ніж на губах та бровах. Якщо в основі пігменту лежить органічний елемент, то повного та ефективного видалення татуажу можна досягти вже за кілька процедур. Якщо ж у складі пігменту неорганічні елементи (оксид заліза), то знадобиться більше сесій. Однак з кожною обробкою пігмент стає світлішим і ефект видалення видно більше й більше. У випадку з бровами і губами більшу частину часу після перших декількох процедур спостерігається затемнення.

Сучасні способи видалити татуаж брів, стрілок та губ

Існує кілька способів видалення татуажу, які можна умовно розбити на дві групи: косметологічні руками фахівців та народні засоби, що використовуються в домашніх умовах.

Популярні способи позбавлення татуажу

До найпоширеніших способів видалення татуажу губ, повік та брів відносяться:

  • Лазер;
  • Ремувер;
  • Електрострум.

Видалення старого татуажу за допомогою лазера

Сьогодні існує кілька видів лазерів, за допомогою яких можна видалити навіть найглибший та застарілий татуаж: діодний, рубіновий, олександритовий лазер. Кожен з них має плюси та мінуси і спрямований на вирішення різних завдань. Про це вам може докладніше розповісти косметолог, який видалятиме перманент або тату. Проте класикою серед усіх вважається неодимовий лазер видалення татуажу. З його допомогою можна без сліду, шрамів або будь-яких слідів видалити татуаж у будь-якій техніці (мікроблейдинг, пудрові брови, класичний татуаж). Принцип роботи лазера у тому, що він подає світлові імпульси, які впливають пігмент. Під впливом світла пігмент поступово руйнується та виводиться шляхом вимивання лімфою зі шкіри. Таким чином, лазер не травмує шкіру.

 

Кількість процедур залежить від глибини впроваждення пігменту. Наприклад, видалення пудрового напилення або мікроблейдінгу може зайняти всього 1-2 процедури. Старий посинілий татуаж брів або повік доведеться виводити не менш 3 сеансів. Іноді потрібно 5 сеансів та більше. Багатьох цікавить питання чи боляче видаляти татуаж лазером. Загалом процедуру можна назвати хворобливою. Але плюс у тому, що вона виконується за лічені хвилини.
Також до переваг процедури можна зарахувати максимальну ефективність.
Єдиним мінусом є вартість сесії. Одна процедура коштує від 500 грн і вище, залежно від категорії татуажу (глибини введення пігменту, його віку). Враховуючи, що може знадобитися 3-6 процедур, послуга виходить досить дорогою. Однак якщо татуаж відносно свіжий і зроблений у світлих тонах, такий метод його виведення буде дуже вигідним з точки зору витрат.

 

Лазер ефективно видаляє чорний, синій та фіолетовий колір. А ось із жовтим, зеленим, білим, бежевим кольором татуажу повік (стрілок), брів або губ він менш дієвий. Тому з такими відтінками краще боротися за допомогою ремуверу.

Протипоказання лазерного видалення татуажу

Процедуру заборонено робити на свіжому татуажі або татуюванні, при свіжій засмагі (після останнього прийому сонячних ванн має пройти мінімум місяць), у період вагітності та грудному вигодовуванні. Ми відмовляємо неповнолітнім клієнтам та особам у алкогольному, наркотичному стані.

Заборонено зводити тату та перманент лазером при захворюваннях:

  • Захворювання крові та порушення її згортання;
  • Інфекційні захворювання у гострих стадіях;
  • Загострення хронічних захворювань;
  • ГРЗ;
  • ВІЛ;
  • Гепатит;
  • Онкологія;
  • Порушення шкірного покриву, захворювання шкіри (флебіт, ромбофлебіт, дерматит, псоріаз, екзема, лишай тощо.)
  • Ішемії, аритмії, гіпертомії.

Також заборонено виконувати процедуру при алергічних реакціях на ультрафіолет, встановлених кардіостимуляторах, електричних, акустичних, металевих протезів. При недотриманні протипоказань послуга може завдати шкоди здоров'ю та організму.

Побічні ефекти

Жоден з існуючих способів виведення пігменту, у тому числі і лазером, не дає стовідсотковий результат його повного позбавлення. Ідеальним результатом роботи лазерним променем є показник 98%.
Зведення пігменту лазером вважається найбільш сучасним та прогресивним способом, але навіть він може викликати формування рубців. Особливо це актуально для тих, хто схильний до утворення келоїдних рубців, а також при видаленні татуювань, які розташовані в ділянці грудної клітки, на потилиці, на плечі.
Слід зазначити, що має значення склад фарби, що використовується для татуажу або тату. Якщо в її складі окис титану, то взаємодія на нього може призвести до кардинального результату: замість освітлення пігменту він потемніє.

Чи залишаються шрами після процедури

Перевага сучасних лазерних апаратів у тому, що з напрямі лазера, він впливає лише з пігмент, не торкаючись шкірний покрив. І хоч під час процедури клієнт може відчути невелике печіння та відчуття тепла, температура впливу не висока для опіків. Тому утворення опіків виключається. Однак є їхня ймовірність формування при недотриманні правил догляду за шкірою після процедури. Категорично заборонено навмисно зривати утворені скоринки (якщо вони є), щоб уникнути травмування шкіри. Видалення скоринки може призвести до появи шрамів після загоєння дерми.

Як часто рекомендується проводити процедуру видалення лазером

Рекомендований період між процедурами – не менше місяця. За місяць шкіра відновлюється після дії лазера. Частіше проводити послугу не можна, повторна дія на травмовану шкіру призведе до негативних наслідків. Період між процедурами може бути будь-який: від місяця до півроку та більше. Це залежить від особистих бажань та фінансових можливостей.

Які використовуються лазери та в чому їх відмінності

Найбільш популярними видами лазера є:

  • Рубіновий (694 нм). Використовується для розщеплення пігментів синього, чорного, зеленого кольору в епідермісі та дермі. Менш популярний вид у Києві з двох причин: неефективний, якщо фарба знаходиться дуже глибоко та насиченого кольору, а також досить повільний через технічні особливості;
  • Олександрітовий (755 нм). По ефективності аналогічний рубіновому, але відрізняється швидшим впливом на пігмент, що скорочує час сеансу. Ефективний по відношенню до чорного, зеленого, синього кольору пігменту і не ефективний до червоного та його відтінків.
  • Діодний (810 нм). Відгуки підтверджують: дуже ефективний для виведення татуювань, оскільки здатний виводити темні та червоні відтінки пігментів, розміщених на будь-якій глибині. Однак не використовується для видалення татуажу, особливо на бровах, так як має спорідненість з меланіном у волосяній цибулині та при впливі променя на волоски вони можуть випасти.
  • Неодимовий. Найбільш популярний універсальний вид лазера. Справляється з усіма темними відтінками фарби та пігменту незалежно від глибини їхнього розташування. Застосовується як для видалення татуювань, так і татуажу в будь-якій зоні обличчя.

Виведення татуажу ремувером

 

Ремувер - хімічний засіб, що проникає в шкіру і виводить надалі пігмент. До складу ремуверу входять оксиди металів, бензойна кислота, н-пропанол та інші елементи. Як правило, супроводжується лущенням і навіть утворенням скоринок, якщо шкіра куперозна або рубцева. При нанесенні ремуверу можливе пошкодження верхніх шарів шкіри – так засіб проникає крізь неї на необхідну глибину за допомогою машинки для перманентного макіяжу. Тільки тут замість пігменту голкою набирається ремувер та вводиться під шкіру і поступово руйнує структуру пігменту. Перевагою такого способу введення засобу є те, що воно потрапляє тільки в ту зону, де це необхідно, обминаючи "чисту" шкіру. До того ж склад ремуверу не входять фруктові кислоти. Тому не варто турбуватися, що після його застосування на шкірі залишаться білі сліди.

 

 

Довіряти процедуру слід лише досвідченим фахівцям. Якщо процедура буде виконана неправильно, з помилками, то можливе утворення набряків, запалення, травмування шкіри. Також варто зазначити, що якщо у жінки підвищена чутливість, то під час процедури вона може відчувати неприємне поколювання.
Перед записом на процедуру краще проконсультуватися з майстром, уточнивши, чи можна її виконувати в конкретному випадку, оскільки застосування ремуверу має низку протипоказань:

  • Вагітність;
  • Низький імунітет чи погана робота імунної системи;
  • Цукровий діабет;
  • Захворювання шкіри;
  • Гепатит.

Якщо є якісь сумніви щодо сумісності захворювання із застосуванням засобу, слід звернутися до лікаря.

В інших випадках ремувер приносить величезну ефективність. До переваг процедури можна віднести:

  • Остаточний результат за місяць;
  • Ефективність за 2-4 сесії;
  • Частина пігменту розщеплюється вже під час процедури;
  • Доступна ціна (близько 1000 грн. за одну процедуру).

До недоліків можна віднести необхідність у догляді після процедури: використання спеціальних мазей, що загоюють, виключення контакту з водою, догляд за скоринками і дбайливе ставлення до них під час їх регенерації. Також цілком можлива поява алергічної реакції на хімічні речовини, засоби, що входять до його складу.

 

Дуже важливо відзначити, що, незважаючи на високу ефективність використання ремуверу, його не рекомендується застосовувати для виведення татуажу очей. Лише один незручний рух руки, через який засіб потрапить на слизову оболонку ока, може призвести до серйозних наслідків. Якщо рішення видалити татуаж очей ремувером остаточне і безповоротне, краще довірити роботу справжньому професіоналу, якому можна довіряти.

Особливості застосування ремуверу

Дуже важливо правильно підготуватися до процедури видалення перманентного макіяжу ремувером, а також суворо виконувати рекомендації щодо догляду за шкірою після неї. Слід:

  • За 3 дні до процедури не вживати спиртних напоїв;
  • За кілька днів не приймати лікарських препаратів, що розріджують кров;
  • Використовувати засоби від герпесу, якщо планується процедура видалення татуажу з губ;
  • Не вживати продукти, що підвищують артеріальний тиск;
  • Після процедури обмежити влучення сонячних променів на оброблену зону;
  • Не відвідувати лазню та сауну;
  • Якомога менше потіти;
  • У жодному разі самостійно не віддирати корочки, що утворилися.

Дотримання рекомендацій стане запорукою гарного результату. У протилежному випадку відповідальність за погане виведення татуажу несете лише ви.

 

Застосування електроструму для позбавлення від татуажу

Цей метод видалення пігменту передбачає вплив на барвники електричним розрядом.

Плюси процедури:

  • Пігмент руйнується за сеанс;
  • Висока ефективність видалення;
  • Низька ціна, порівняно з іншими методами.

Недоліком способу є те, що при впливі електроструму на шкіру здебільшого на ній залишаються опіки. Відновлення шкірного покриву після сесії відбувається не менше ніж за один місяць. Саме тому електрострум не є популярною процедурою в даний час.

Застосування народних засобів

Не завжди є можливість користуватися дорогими способами для видалення перманентного макіяжу. Тому деякі власниці небажаного татуажу вдаються до домашніх методів та народних способів рятування від нього. Таких методів існує кілька, до найефективніших відноситься використання йоду, солі та чистотілу.

Важливо! Тільки ви несете відповідальність за наслідки використання народних засобів для виведення татуажу брів, стрілок, губ. Ніхто не може дати гарантії будь-якого результату після застосування коштів. Ми настійно не рекомендуємо ризикувати своєю красою та здоров'ям, а звернутися до досвідчених майстрів для професійного виведення татуажу.

Видалення татуажу за допомогою йоду

 

Використання йоду - найбільш щадний метод, порівняно з ремувером. За допомогою складу можна видалити пігмент. Термін появи ефекту залежить від глибини введення пігменту під шкіру, віку, відтінку.
Щоб позбавитися татуажу за допомогою йоду, необхідно 2-4 рази на день акуратно наносити засіб на шкіру в області, де є пігмент. Через 2-2,5 тижня на шкірі утворюється лущення або скоринка, яких не можна позбавлятися механічним способом. Використовуючи такий метод, важливо знати, що:

  • слід використовувати 5% розчин;
  • не можна обробляти йодом зони, де немає пігменту, щоб уникнути опіків;
  • зони навколо татуажу стрілок, губ чи брів необхідно обробляти кремом або вазеліном;
  • лущення шкіри - нормальний процес, який свідчить про відмирання верхніх шарів шкіри;
  • для досягнення результату може знадобитися кілька місяців;
  • йод має інтенсивне забарвлення, яке буде дуже помітним при нанесенні;
  • не можна використовувати йод при висипання;
  • якщо алергія на компоненти, що входять до складу засобу, його категорично заборонено використовувати.

 

Видалення перманентного макіяжу за допомогою солі

Це дуже болючий, але досить ефективний метод видалення татуажу, який вимагатиме не менше 3 місяців активної роботи. Щоб освітлити пігмент, необхідно:

  • Змішати морську та кухонну сіль у рівних пропорціях;
  • Додати до суміші води, щоб вийшла густа каша;
  • Знежирити шкіру за допомогою дьогтярного мила;
  • Скрабуйте область татуажу протягом 20 хвилин.

Через грубу консистенцію сольової кашки шкіра моментально червоніє, можуть з'явитися набряки та рубці. Щоб уникнути таких наслідків, необхідно наносити загоюючий крем (Боро Плюс, Бепантен, Пантенол та інші аналоги) на шкіру 1-2 рази на тиждень. При виконанні процедури слід уникати влучення солі на слизову оболонку. Особливо, це актуально за бажання видалити стрілки на повіках.

Виведення татуажу та мікроблейдингу чистотілом

Чистотіл допоможе вивести не лише перманентний макіяж, а й татуювання. Проте метод виведення веде у себе певні ризики. Зокрема, якщо не витримувати інтервал нанесення настою, є висока можливість отримати опіки на шкірі.

 

Щоб позбавитися мікропігментації, необхідно:

  • Знежирити шкіру за допомогою мила чи спеціального засобу;
  • Нанести на пігментовану ділянку шкіри настій чистотілу ватною паличкою;
  • Чекати 10 хвилин, вмитися та нанести жирний крем.

Процедуру слід повторювати щодня 3-4 рази на протязі 2 місяців. Проте варто бути дуже акуратним, адже:

  • чистотіл отруйний для шкіри;
  • засіб може обпекти шкіру та призвести до утворення шрамів;
  • у складі настоянки чистотілу велика кількість алергенів;
  • не можна використовувати настій при шкірних захворюваннях.

Після закінчення курсу слід використовувати засіб для позбавлення від шрамів. Наприклад, Контрактубекс.

Небезпека видалення татуажу в домашніх умовах

Наскільки б не говорилося про ефективність виведення татуажу в домашніх умовах, це має на увазі серйозні ризики. Не експериментуйте над обличчям. Завжди є небезпека зіпсувати зовнішній вигляд. Хімічний склад різних засобів (йоду, чистотілу) може негативно вплинути на шкіри, викликати опіки, рубці, шрами, алергію та інші небезпечні наслідки. Іноді мета заощадити з видалення татуажу брів, повік або губ за допомогою народних засобів призводить до необхідності звернення в спеціалізовані салони, косметології та лікарні. А це обходиться набагато дорожче, якщо спочатку звернутися до фахівця для видалення татуажу сучаснішими методами. Тому ми не рекомендуємо заощаджувати на своїй красі, а одразу звертатися до досвідченого майстра для досягнення ефекту у повній безпеці для своєї зовнішності.

Як видалити татуаж?

Безумовно, видаляти татуаж чи перманентний макіяж краще у спеціалізованих салонах. Так, відвідування студій або кабінетів косметолога коштуватиме чималі суми, але ефект від процедур і краса коштує будь-яких грошей.
Перед початком процедур обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом. Обов'язково уточніть, чи має вибраний метод видалення татуажу протипоказання, запитайте за кількість процедур, необхідних для виведення татуажу у вашому приватному випадку. І не заощаджуйте на послугах майстра. Пам'ятайте, якісні послуги не можуть коштувати дешево.

Запишіться на видалення татуажу лазером в нашу студію
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів