Відновлюється запис. Чекаємо на вас.

7 самих ТОПових питань про пудрове напилення

8925

Гарні, густі, в міру яскраві брови – тренд останніх кілька років. Це і зумовлює популярність перманентного макіяжу. На зміну декоративній косметиці прийшли різні техніки татуажу, за допомогою яких можна стати володаркою доглянутих та природних бровок. Однією з таких технік є пудрове напилення. Пудрові брови, піксельне або нано напилення, тіньове розтушовування – синоніми техніки, яка у всіх на слуху сьогодні. У цій статті ми розповімо що є татуаж брів у техніці напилення і відповімо на найактуальніші питання про нього.

 

Що таке пудрове напилення брів?

Забудьте про неприродний татуаж, викиньте з голови думки про бровну дугу, повністю забиту пігментом. Пудрові брови - принципово новий напрямок перманентного макіяжу. Це унікальна техніка, яка за своїм виконанням відрізняється від існуючих. Її секрет таїться в мікро проколюванні голкою, крізь яку впроваджується пігмент. Майстер точково вводить пігмент, що створює ефект розтушування. Результат без перебільшення приголомшливий. Здається, ніби на брови щойно було нанесено макіяж тінями або олівцем із розтушовуванням. Бровки легкі, повітряні, без чіткої форми. Виглядає справді красиво.

 

Особливістю техніки є те, що можна використовувати кілька відтінків пігменту. Наприклад, зробити м'який перехід кольору від світлого відтінку до темного – справжній хіт у б'юті-сфері сьогодні. А якщо додати до цього масу переваг, якими володіє цей метод перманентного макіяжу, то він взагалі стає чи не найкращим вибором кожної жінки. З його допомогою можна:

  • приховати будь-які недоліки у навколо брівній зоні: шрами, рубці, будь-які видимі вроджені чи набуті дефекти;
  • підправити асиметрію, підкоригувати форму;
  • візуально підняти хвостик, що "клює";
  • отримати бажаний колір брів, особливо, якщо вони світлі та їх не видно;
  • створити або доповнити свій образ акуратними, гарними бровами.

Техніка не має обмежень у віці, тому пудрове напилення брів роблять жінки будь-якої вікової категорії. Також цей метод найчастіше рекомендується майстрами дівчатам, у яких волоски швидко вигоряють на сонці та тим, хто хоче отримати ніжний контур брів, але без рівних та окреслених меж. Варто зазначити, що під час виконання техніки рідні волоски зовсім не зачіпаються, тому абсолютно виключається ризик їхнього випадання або припинення зростання. Це пов'язано з тим, що волосяні цибулини розташовані набагато глибше, ніж проникає пігмент. Майстер впроваджує голку на глибину не більш 1 мм – це найвищі шари шкіри. Пошкодження цибулин неможливе.

Чим відрізняються пудрові брови від класичного татуажу?

Основна відмінність - спосіб виконання, вид пігменту та ефект. Під час класичного татуажу майстер впроваджує пігмент, створюючи суцільну лінію. Про природність не може бути й мови. Брови мають чіткі форми, яскравий та насичений колір. Виконуючи техніку майстер використовує густий пігмент, який вводиться на глибину понад 1 мм. Внаслідок цього організм не може розщепити та вивести його, через що ефект татуажу видно роками, а іноді залишається на все життя, лише частково або повністю змінюючи відтінок.

 

Виконуючи метод нано напилення, використовується інший пігмент, легший і менш в'язкий. Майстер поверхнево впроваджує його, що й диктує тривалість ефекту – до 2,5 років. У поодиноких випадках ефект може тривати до 3-3,5 років залежно від шкіри та особливостей організму. За цей період пігмент повністю розщеплюється та виводиться, що призводить до необхідності повторити процедуру. Зовнішній вигляд пудрових брів кардинально відрізняється від ефекту класичного татуажу. Вони виглядають дуже природними, мають більш повітряну форму та не дуже насичений колір. Все це створює велику перевагу піксельного напилення над класичним татуажем, роблячи останній пережитком минулого.

 

Чи боляче робити пудрові брови?

Перманентний макіяж - це інвазивна процедура, яка передбачає травматизм шкіри. Тому її складно назвати приємною чи мало відчутною. Однак для зниження болючих відчуттів майстра нашої студії перманентного макіяжу наносять кремові знеболювальні засоби на основі лідокаїну. Залежно від больового порогу клієнта майстри наносять анестетик один чи двічі. Перший раз до процедури, другий – у процесі роботи. Знеболювальний засіб повністю не знімає дискомфортні відчуття, але зводить їх до мінімуму. Тому найчастіше 1-1,5 години процедури проходять для клієнта швидко та без проблем. Проте все ж таки не рекомендується робити пудрові брови дуже вразливим і вагітним жінкам, а також мамам, що годують, до 3-х місяців. Виходячи з нашого досвіду можна сказати, що відчуття під час перманентного макіяжу індивідуальні. Деякі дівчата більш чутливі, деякі навіть засинають під час виконання ПМ.

 

Навіщо потрібна корекція пудрових брів?

Після першої процедури майстер обов'язково записує на корекцію. Як правило, її роблять через місяць, коли шкіра повністю загоїлася, пігмент засвоївся, а недоліки повністю проявилися. Саме завдяки корекції їх можна усунути. Різного роду дефекти утворюються зовсім не через помилки майстра, а через індивідуальну поведінку організму. Іноді осад пігменту засвоюється повною мірою, лише стаючи трохи світлішим, інколи ж осідає частково, залишаючи прогалини. Будь-який недолік усунеться після корекції. Крім того, з її допомогою можна зробити колір більш насиченим, що продовжить ефект ПМ. Тому корекція пудрових брів - це не забаганка, а необхідність, якщо хочеться, щоб перманентний макіяж виглядав естетично та не мав похибок.

Чи можна робити пудрові брови на старий татуаж?

Пудрові брови не здатні перекрити старий татуаж із насиченим та глибоким залишком.  Так само як і будь-яка інша техніка перманентного макіяжу. Зумовлено це тим, що пігмент після татуажу введений дуже глибоко у шари шкіри, а ПМ робиться поверхнево. Старий татуаж найчастіше має на увазі зміну кольору: чорний колір йде в сірий або синій, а коричневі стають рудими або червоними. Таку ситуацію можна виправити тільки ремувером або лазером, тому що жодна техніка не може візуально приховати татуаж. Причиною тому є не лише глибина введення пігменту, а й принцип виконання технік, які докорінно відрізняються від виконання татуажу. ПМ орієнтований на природність, тому виключає введення пігменту суцільною лінією. Отже, татуаж у будь-якому разі буде видно.

Однак, якщо залишок старого татуажу слабкий, то за допомогою пудрових брів можна з легкістю приховати його.

 

Чи можна робити влітку пудрові брови?

З погляду результату абсолютно не має значення, коли робити пудрові брови – влітку чи взимку. Однак підвищена пітливість через спеку, бажання вмити обличчя або поринути у водойму або прийняти прохолодний душ можуть призвести до поганого залишку пігменту. Поки шкіра не загоїлася, не рекомендується пошкодженій дермі контактувати з водою, щоб уникнути зараження. Також слід уникати прямих сонячних променів, як під час відновлення шкіри після процедури, так і після, коли повністю загоїлася. Для цього спочатку слід надягати кепку, капелюх із широкими полями або окуляри, що прикривають брови. А після того, як дерма відновилася, користуватися протисонцевим засобом. Морози взимку також можуть завдати шкоди шкірі, якщо довго перебувати на вулиці. Тому поки гоїться шкіра, краще уникати холодів.

Якщо повністю дотримуватися рекомендацій щодо догляду за шкірою після перманентного макіяжу, то результат у будь-якому разі буде добрим, коли б процедура не була виконана.

Чи можна вивести пудрові брови та як це зробити?

Непоодинокі випадки, коли у жінки з'являється бажання видалити перманентний макіяж. Причини можуть бути різними: набридло, перестав подобатися, захотілося змін і т.д. Якщо хочеться лише частково змінити перманентний макіяж, можна записатися до майстра на доопрацювання. Якщо є бажання повністю позбавитися татуажу, то можна використовувати один зі способів. Про це ми докладно написали у статті про 6 найпопулярніших способів виведення татуажу. Перед тим, як вибрати один із методів, краще заздалегідь проконсультуватися з майстром. Вибір методу залежить від кольору пігменту, який необхідно вивести. Не завжди вибраний спосіб буде оптимальним. Наприклад, ремувер краще видаляються світлі відтінки, а лазером - чорний колір.

Пудрове напилення брів як спосіб змінити життя

Ті, хто щодня фарбує брови, розчісує їх, вищипує і створює форму за допомогою олівця, тіней або гелю, оцінять перманентний макіяж в тіньовій техніці. З її допомогою можна на довгий час забути про всі незручності, які приносила декоративна косметика, необхідність щодня стояти біля дзеркала і наносити макіяж, підфарбовуючи брівки, про переживання, що косметика потече або розмажеться. Перманентний макіяж розв'язує усі проблеми. Тому в гонитві за трендом і красою однозначно вибирайте пудрові брови. Ми впевнені, що ви не пошкодуєте.

 

Запишіться на процедуру пудрового напилення в нашу студію
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів