Відновлюється запис. Чекаємо на вас.

Чи потрібно вищипувати або збривати брови під час або після татуажу

3908

Кожна жінка розуміє, наскільки важливою є форма брів. Адже правильна форма підкреслює риси обличчя, красиво обрамляє очі та розставляє акценти на овалі обличчя. Тому корекція та фарбування стають єдиним рішенням підтримання гарної форми.
Перманентний макіяж стає справжнім порятунком для жінок, які втомилися від постійної необхідності фарбувати брови та щипати їх. Адже процедура перманентного татуажу дозволяє на 1,5-2 роки повністю виключити необхідність проводити ці косметичні процедури. І у зв'язку з цим у наших клієнтів виникає цілком раціональне питання: чи потрібно вищипувати брови після татуажу чи до нього? Давайте детально розберемося, чи варто вищипувати брови або потрібно їх зголювати, і що взагалі потрібно робити з волосками перед процедурою або після неї.

Вищипування брів до перманентного макіяжу

Вищипувати брови чи ні перед татуажем?

Сучасні техніки перманентного макіяжу не передбачають створення абсолютно нової форми брів, особливо якщо йдеться про найпопулярнішу техніку — пудрові брови. Основна мета перманентного макіяжу — надати більш охайної, правильної та красивої форми що існує та наділити кольором. Тому майстер перед тим, як почне працювати, повинен бачити форму і колір натуральних бровок. Тому:

  • Брови перед процедурою татуажу вищипувати не потрібно. Щобільше, в ідеалі, якщо вони будуть заросли максимум. Рекомендується не вищипувати брови за 2-3 тижні до процедури. Так майстер зможе підібрати більш гармонійну та трендову форму брів. Після розробки ескізу та його затвердження майстер самостійно видалить зайві волоски щипцями.
  • Важливо! Якщо у вас густі, темні брови та ви не хочете ходити тривалий час із зарослою формою, ви можете самостійно за 3-5 днів до процедури видалити зайві волоски. Але це повинні бути ті волоски, які точно не будуть залучені при розробці ескізу та форми. Наприклад, ті, які ростуть нижче основної форми або вище за неї.
  • За 3-4 тижні не фарбувати брови фарбою чи хною. По-перше, фарба проникає в пори шкіри та це може зашкодити залишку перманентного макіяжу. По-друге, колір своїх бровок повинен бути натуральним, щоб майстер зміг побачити його та підібрати відтінок пігменту правильно.

Також перед процедурою татуажу не можна проводити будь-які косметичні процедури над бровами. Зокрема, ламінування, ботокс, тривале укладання тощо. Важливо правильно підготуватись до процедури перманентного макіяжу, щоб отримати бажаний результат. Про це ми раніше писали у цій статті.

Навіть якщо у вас, практично, не ростуть брови через захворювання або індивідуальні особливості організму, бровки частково випали та з'явилася лисиця, не потрібно їх зголювати перед процедурою. Так ви спростите роботу майстру і можете очікувати на створення найбільш правильної та красивої форми. Тому на запитання чи потрібно зголювати брови перед татуажем однозначну відповідь – ні. Це стосується і процедури видалення татуажу лазером. Перед видаленням не можна травмувати шкіру. Вищипати зайві волоски можна тільки після того, як шкіра повністю відновиться через 3-4 тижні після сеансу.

Чи потрібно щипати брови після татуажу?

Процедура перманентного макіяжу незалежно від техніки не впливає на волосяні цибулини брів. Тому свої волоски продовжуватимуть зростання звичним ходом. Пов'язано це про те, що голка з пігментом вводиться лише верхні шари шкіри, не впливаючи на цибулини. Тому волоски вищипувати потрібно, щоб підтримувати створену майстром форму бровок.

Важливо! Вищипувати брови можна не раніше ніж через місяць після процедури перманентного макіяжу. Якщо ж заплановано корекцію, то вищипувати не потрібно. У періоді корекції майстер самостійно вищипає волоски, що відросли. Якщо ж корекції не буде або вона вже була проведена, дочекайтеся періоду і тільки потім приступайте до вищипування зайвих волосків. Річ у тому, що шкірі потрібно відновитися, а пігмент повністю засвоїтися. Якщо вищипати волосся раніше, ніж 3-4 тижні після процедури татуажу, шкіра буде повторно травмована. Це може вплинути на процес її регенерації та продовжить термін загоєння та відновлення.

Як вищипувати брови після перманентного макіяжу

Дуже важливо своєчасно самостійно коригувати форму після процедури перманентного макіяжу, щоб зберегти її вигляд. Тому:

  • видаляйте волоски, які порушують лінію татуажу чи змащують її контури;
  • у самій зоні перманентного макіяжу вищипуйте тільки ті волоски, які ростуть хаотично, стирчать або, на вашу думку, псують загальний вигляд брів. Але не перестарайтеся, щоб не залишилися помітні прогалини. Якщо брівки ростуть правильно і форма, створена майстром, збережена, вищипувати волоски не потрібно.

Самостійно коригувати форму брів можна в будь-який період — у момент, коли вам здається, що вже час видалити зайві волоски. Як правило, це раз на 2 тижні, але частота може бути будь-якою. Залежить від індивідуальної швидкості зростання натуральних волосків.

Вищипувати брови чи ні до татуажу?

У корекції брів до процедури перманентного макіяжу немає потреби, майстер самостійно вищипає зайві брови після розробки ескізу форми брів. Якщо ви хочете отримати ідеальну форму перманентного макіяжу брів, прислухайтеся до наших рекомендацій. А з появою будь-яких питань звертайтеся до нас за безплатною консультацією.

Відповіді на популярні запитання

  • Щоб майстер створив красиву, трендову форму брів, він має бачити стан натуральної форми та відтінку. Тому за 2-3 тижні до процедури ПМ не потрібно вищипувати брови. В ідеалі вони повинні максимально зарости, щоб майстер зміг самостійно відкоригувати форму і надати їй правильний вигин. У процесі процедури майстер самостійно вищипає зайві волоски.

  • Ви можете видалити зайві волоски, які не належать до основної форми натуральної брови. Як правило, ці волоски ростуть високо над бровою і нижче за неї.

  • У жодному разі не можна зголювати волоски натуральних брів! Навіть, якщо в області є лисиці або більша частина брів відсутня, залиште все, як є. Майстер самостійно підбере форму та виправить ситуацію.

  • Вже через місяць після процедури ви можете вищипувати відрослі волоски, які продовжуватиму рости у звичному для вас темпі. Раніше коригувати форму не рекомендується, оскільки протягом 28 днів відбувається відновлення шкіри після травмування.

Запишитесь на обучение в нашу студию
Мы гарантируем максимальное качество
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів