Адреси студій (2)

Як підготуватися до перманентного макіяжу

47596

Як і будь-яка інша косметична процедура, перманентний макіяж потребує підготовки. І якщо про звільнення після перманента проконсультуємо майстер, то про те, як підготуватися до татуажу, вам доведеться дізнатися самостійно. Але ми заповнимо цю прогалину в цій статті докладно розповімо про принцип підготовки до татуажу.

Пам'ятайте! Від того, наскільки серйозно ви поставитеся до підготовки до процедури, залежить результат татуажу. Жоден майстер, навіть такий досвідчений, як у нашій студії перманентного макіяжу, не зможе гарантувати 100% очікуваний результат, якщо перед процедурою було порушено заборони, що висуваються до неї. Тому рекомендуємо прислухатися до наших порад.

 

Протипоказання до перманентного макіяжу

Незалежно від виду ПМ, існують загальні протипоказання татуажу. Тому перед тим, як записатися до майстра на процедуру, обов'язково проаналізуйте обмеження та заборони татуажу. Не зайвим буде звернення до лікаря за консультацією, якщо є якісь захворювання і ви сумніваєтеся, чи можна робити ПМ.

 

До абсолютних протипоказань відносяться такі захворювання:

  • Злоякісні пухлини;
  • Погана згортання крові;
  • Соматичні патології;
  • Запалення гострого характеру;
  • ВІЛ;
  • Відхилення психічного характеру;
  • Наявність келоїдних рубців або схильність до їх утворення; Епілепсія; Вірусні чи грибкові захворювання.

Відносні протипоказання:

  • Підвищення артеріального тиску;
  • Вагітність;
  • Період лактації;
  • Стрес;
  • Менструація.

Наявність інших захворювань, які можуть впливати на загальний стан організму і, як наслідок, результат татуажу, зобов'язує звернутися до лікаря за детальною консультацією.

Що важливо під час підготовки до татуажу?

Крім аналізу протипоказань, необхідно знати, як підготуватися до татуажу. Існують правила та рекомендації, що сприяють кращому результату після процедури.

Що не можна перед татуажем

Існує низка напоїв, продуктів та медичних препаратів, які заборонені до прийому перед процедурою перманенту.

Повна відмова від алкоголю

За кілька тижнів до відвідування майстра повністю відмовтеся від алкоголю. Тут має значення навіть найменша його кількість. Справа в тому, що алкоголь у крові дуже сильно впливає на артеріальний тиск. Якщо воно "скаче", підвищуючись чи знижуючись, це ускладнить процес виконання перманентного макіяжу. Крім того, алкоголь в організмі знижує його захисні функції, імунітет, що може призвести до утворення запального процесу.

 

Боротьба з герпесом

Якщо ви страждаєте найчастішим загостренням герпесу, заздалегідь необхідно вжити заходів. Зокрема, підготувати необхідні протизапальні препарати та пропити їх за один-півтора місяця до процедури. Якщо герпес запалився, татуаж не рекомендується робити. В цьому випадку виконання процедури переноситься на момент повного одужання.

Відмова від енергетичних напоїв

Як і від алкоголю, слід відмовитися від будь-яких різновидів енергетичних напоїв: кави, кока-кола та інших кофеїновмісних рідин. Подібні напої розширюють судини, що може призвести до більшої кровотечі при травматизмі шкіри. З переліку харчових продуктів слід виключити морепродукти, а також жирне, важке, гостре і смажене. Остання може погіршити загальне самопочуття.

 

Виключення лікарських препаратів

За кілька днів до процедури перманентного макіяжу не слід приймати аспірин та аспіриновмісні (розріджуючі кров) лікарські препарати. Також не рекомендується використовувати перекис водню, спиртовмісних препаратів, антибіотики та інші лікарські форми, що містять їх. Такі ліки можуть завдати шкоди, впливаючи на пігментацію, викликати набряки та знебарвлення.

 

Якщо плануєте робити татуаж губ, то запасіться таблетками ацикловір або герпевір, оскільки можливе утворення герпетичної реакції. Справа в тому, що вірус герпесу знаходиться в організмі, практично, у кожної людини, але через імунітет не виявляється. Однак при найменшому травмуванні шкіри губ може запалитися. Тому прийом антигістамінних препаратів (незалежно від того, яка в якій зоні виконуватиметься ПМ) рекомендується розпочати за день до процедури та день після неї з періодичністю 2 рази на добу. Для зміцнення імунітету почніть прийом вітаміну С за тиждень до процедури перманента.
Категорично не рекомендується приймати гормональні препарати за тиждень до запланованої процедури татуажу. Прийом таких препаратів збільшує ризик того, що пігмент погано візьметься, залишивши слабкий або мінімальний залишок. Проте все індивідуально і залежить лише від особливостей організму.

Плануйте час

Перші кілька днів після перманентного макіяжу колір пігменту яскравіший і насичений, не такий, як вибирався спочатку. Тому загалом можна не турбуватися про свій зовнішній вигляд, якщо татуаж був зроблений напередодні важливого заходу.
Але все-таки не варто забувати, що відновлення шкіри після перманентного макіяжу у кожної людини відбувається по-різному залежно від індивідуальних особливостей організму. У когось навіть після самого сеансу ПМ не буває набряків, а у когось почервоніння може триматися півдня. Також важливо пам'ятати, що процес утворення скоринок відбувається індивідуально. Найчастіше кірочки виступають у вигляді лущення, але при неправильному догляді вони можуть бути грубішими і помітнішими. Тому ми не рекомендуємо робити перманентний макіяж за 3-10 днів до події, щоби виглядати на ньому бездоганно і не переживати про свій зовнішній вигляд.

Чи є особливості у підготовці до перманентного макіяжу різних ділянок особи?

Існують загальні рекомендації щодо підготовки до мікропігментування та цільові поради щодо підготовки до конкретного виду перманентного макіяжу. Тут має значення абсолютно все: використання косметичних засобів та доглядових процедур, частота використання косметики для обличчя тощо. Щоб результат мікропігментування вас не розчарував, ознайомтеся з нашими рекомендаціями.

Підготовка до татуажу очей

Підготовка до процедури включає:

  • Вибір виду татуажу очей. Прийшовши на процедуру, ви повинні знати, яку техніку ви хотіли б бачити у себе на повіках. І хоч майстри вносять свої рекомендації та підбирають оптимальний варіант техніки, вони завжди прислухатимуться до вашої думки;
  • Зняття нарощених вій. Нарощені вії доведеться зняти доти, як шкіра повністю відновиться і заживе. Знімати їх потрібно за кілька днів до процедури, щоби шкіра заспокоїлася;
  • Зняття контактних лінз. І хоч у процесі татуажу очей лінзи ніяк не задіяні і до них не стосується майстер, їх все ж таки краще зняти, а під час процедури і після неї носити окуляри;
  • Відмова від будь-яких процедур з віями (ламінування, завивка) за 3-4 дні до перманентного макіяжу.
  • Перед походом в салон зніміть макіяж з повік. І обов'язково перенесіть процедуру на другий день, якщо у вас є кон'юнктивіт.

Підготовка до татуажу брів та пудрового напилення

Спочатку слід точно визначитися з технікою перманентного макіяжу. Прийшовши в студію перманентного макіяжу, ви повинні бути впевнені, якою методикою хочете зробити нові брівки.
Найпопулярнішими сьогодні є мікроблейдинг та пудрові брови. Про основні відмінності між двома техніками рекомендуємо почитати тут.
Якщо коротко, то мікроблейдинг - це методика промальовування окремих волосків, завдяки якій можна поправити або створити форму брів, зробити їх густішим і візуально приховати різні недоліки. Пудрове напилення – повна протилежність мікроблейдингу. Методика укладає принцип розтушовки пігменту без створення окресленої форми. Брови виглядають природно - так, наче ви їх підфарбували тінями, акуратно розтушувавши.
Техніка вибирається на основі ваших побажань, а також завдань, які має вирішити ПМ, крім створення естетики. Найчастіше ми рекомендуємо пудрові брови, оскільки це оптимальний варіант створення красивих, акуратних бровок природного вигляду. Докладніше про плюси та мінуси техніки ми написали тут.
Незалежно від обраної техніки перед татуажем брів не рекомендується виконувати корекцію форми. Навпаки, краще відростити волоски, щоб майстер максимально точно зміг підібрати форму та колір брівки на основі густоти та напрямки зростання природних волосків.

 

Не рекомендується виконувати косметичні процедури: скрабування, пілінги, фарбувати брови фарбою. Не забувайте, що загальний стан організму впливає на результат мікропігментації і на те, як ляже пігмент. За поганого самопочуття не рекомендується виконувати татуаж.

Підготовка до татуажу губ

Губи не повинні бути сухими, не повинно бути тріщин, герпесу, будь-яких захворювань на губах, ранах тощо. За тиждень до процедури слід почати наносити на губи маски, що зволожують, крему, бальзами. Можна зробити пілінг, але не пізніше ніж за 7 днів до татуажу.
За 3 дні до процедури слід розпочати прийом протигерпесних препаратів. Якщо ви алергік, то із собою слід взяти антигістамінні. Пірсинг знімається за 1-2 години до відвідування студії перманентного макіяжу.

Що буде, якщо не підготуватися до перманентного макіяжу?

У такому разі результат передбачити неможливо. Пігмент може повністю вийти, розтіктися, набравши неправильної форми. У період загоєння можуть утворюватися сильні скоринки, після сходження яких ПМ взагалі не помітний. Сам процес відновлення шкіри може бути більш тривалим, супроводжуватися больовими відчуттями. У результаті, ви не тільки витратите гроші на послугу мікропігментування марно, але й можете завдати шкоди собі та своїй зовнішності. Тому не варто недбало ставитися до питання підготовки до татуажу. Прислухайтеся до наведених нами рекомендацій і до свого майстра.

Чого не можна робити після процедури перманенту

Виконуючи перманентний макіяж, не уникнути травматизму шкіри. Щоб шкіра загоїлася і відновилася, а ефект мікропігментації не зіпсувався і не розчарував, існує низка заборон, які не можна робити після процедури.

 

Важливо враховувати, що заборони поширюються на весь період загоєння шкіри – до 1 місяця. Також варто дотримуватися правил догляду за шкірою після корекції, необхідної для підтримки ефекту татуажу. Щоб ранки на шкірі швидше загоювалися, а ефект мікропігментації залишався красивим, не можна:

  • Надмірно потіти, що виключає сильні фізичні навантаження, заняття спортом, відвідування сауни чи лазні;
  • використовувати декоративну косметику, наносячи її на область, де була виконана мікропігментація;
  • Використовувати косметичні засоби: креми, скраби, пілінги, гелі, пінки та інші засоби;
  • Протягом першого тижня мочити водою область татуажу;
  • Засмагати. Необхідно виключати влучення прямих сонячних променів, а надалі після загоєння шкіри використовувати сонцезахисний крем.

Обов'язково прислухайтеся до думки майстрів! Тільки в цьому випадку ваш перманентний татуаж виглядатиме ідеально протягом усього терміну.

Запишіться на перманентний макіяж у нашу студію
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів