Адреси студій (2)

Мікроблейдинг, перманентний макіяж або пудрові брови – що краще і чим відрізняється

21987

Перед сучасними жінками стоїть непросте завдання: щоб створити ідеальний макіяж брів, необхідно витратити багато часу і косметики. Але, на щастя, сьогодні кожна представниця прекрасної статі має можливість значно скоротити час проведення перед дзеркалом, зробивши мікроблейдинг. Це мегапопулярна процедура перманентного макіяжу, що завоювала увагу жінок у всьому світі. Мікроблейдинг уперше з'явився на далекому Сході, в Україну прийшов відносно недавно – ще 5 років тому про цей вид перманентного макіяжу ще ніхто не чув.

Сьогодні ж серед низки послуг татуажу брів затесався і мікроблейдинг. Наша студія перманентного макіяжу одразу підхопила тренд і зараз є однією з провідних, хто виконує мікроблейдинг та інші техніки ПМ. Тому ми створили докладну статтю про те, чим вона відрізняється від інших технік перманентного макіяжу, ми розглянемо в цій статті.

 

Чим відрізняється мікроблейдинг від класичного татуажу брів

З першого погляду, різниця між мікроблейдингом та татуажем у класичному його виконанні не відчутна. Справді, алгоритм виконання процедури дуже схожий. Спочатку майстер створює ескіз брів, підбирає пігмент та його колір, знеболює, а потім виконує процедуру шляхом його введення під шкіру. В результаті виходить окреслена форма брів у кольорі та вигляді, обраному дівчиною. Процес загоєння та відновлення також ідентичний. У період відновлення з'являються скоринки, колір змінюється, стає світлішим. Після обох видів татуажу необхідна корекція пізніше 4-5 тижнів після першого сеансу.

Що краще татуаж чи мікроблейдинг

Але, розібравшись у специфіці обох варіантів перманентного макіяжу, стає зрозуміло, що мікроблейдинг – це сучасна альтернатива класичному татуажу. І відмінності між ними є досить суттєвими.

Важливо! Не шукайте інформацію, чим відрізняється перманентний макіяж від мікроблейдингу! Вся отримана інформація про наявність відмінностей лише введе вас в оман. Перманентний макіяж – це загальна назва напряму, а мікроблейдинг – одна з її технік.

Техніка нанесення пігменту

Насамперед процедури відрізняються між собою технікою нанесення пігменту. Традиційний татуаж виконується за допомогою вібраційної машинки та голки, що, проникаючи під шкіру, вносить пігмент. При цьому вона поширюється під шкірою в хаотичному порядку і закріплюється там розпливчасто, залежно від індивідуального сприйняття організмом пігменту. До речі, якщо через час не робити корекцію, то пігмент стає світлішим і може вийти в абсолютно несподіваний відтінок: від сірого та синього до червоного залежно від якості пігменту.

Чем отличается татуаж бровей от микроблейдинга

Чем отличается татуаж бровей от микроблейдинга

Мікроблейдинг виконується за допомогою маніпули – спеціальною ручкою зі змінними мікроголками, що нагадують лопатку-лезо (до речі, micro blading, у перекладі з англійської означає "маленьке лезо"). За допомогою маніпули майстер вручну робить маленькі надрізи у формі волосків, що заповнюються пігментом. У цьому випадку пігмент заповнюється у певній формі та тримає її.

 

Відмінність техніки нанесення пігменту диктує різницю в ефекті. За допомогою татуажу брів створюється форма, що однорідно заповнена барвником. За допомогою мікроблейдінгу створюється більш натуральний вигляд. Майстер промальовує волоски на вигляд ідентичні природним і природним. Самі ж брови знаходять натуральну дугу, мають чітку форму та грані. Такий спосіб виконання перманентного макіяжу припаде до душі жінкам, які люблять яскравий, виразний макіяж.

Варто відзначити, що різниця між татуажем та мікроблейдингом очевидна при виборі техніки останнього. Мікроблейдинг може виконуватись у двох техніках: європейській (манекеній) або східній. Європейська техніка передбачає створення волосків у однаковому напрямі "зростання", товщиною та довжиною. Бров отримує ідеально рівну форму і набуває чіткості, що часто виглядає дуже ненатурально. Така техніка використовується при необхідності лише частково відкоригувати бровну дугу або заповнити волосками невелику лиску в брови.

Східна техніка відтворює природну волосяну лінію брови з волосками різної довжини, товщини та напрямки. Ця робота займає більше часу у майстра, але передбачає більш природний вид бровок.

 

Варіації технік мікроблейдингу дозволяють підібрати найбільш підхожий під типаж і зовнішність дівчини варіант.

Вид та глибина введення пігменту

При виконанні перманентного макіяжу пігмент уводиться лише у верхні шари шкіри. Саме тому він не мігрує і з часом правильно виводиться організмом. Що стосується татуажем, пігмент вводиться набагато глибше. У зв'язку з цим ефект татуажу триває набагато довше – від 2-3 років. Але є ризик того, що ефект попливе, деформується, а колір зміниться.
Є істотна різниця в самому забарвленні. Пігменти для татуажу та перманентного макіяжу мають різний склад. Для ПМ вони мають натуральну основу, виготовляються на мінеральних речовинах, водоростях. Для волоскового методу, мікроблейдингу та татуажу використовуються пігменти з більш рідкою текстурою. А ось для пудрових брів, навпаки, з густішою. Від цього залежить насиченість кольору та загальний вигляд.

Тривалість ефекту та процес загоєння

Чим глибше вводиться пігмент, тим довше і болючіше проходить процес реабілітації та відновлення кожного покриву. Після татуажу, який вважається найбільш травмувальним методом, утворюються щільні скоринки після виділення сукровиці та рідини. Утворюється великий набряк, який може супроводжуватися досить болючими відчуттями. Процес загоєння може тривати кілька тижнів.

Після мікроблейдингу, як менш травматичного виду перманентного макіяжу, також з'являються скоринки. Але вони лише частково можуть покривати шкіру. В основному, процес загоєння передбачає лущення. Набряки мінімальні та проходять через 1-2 дні. Термін відновлення триває менше ніж 5 днів.

 

 

Є різниця і в періоді ефекту після татуажу та мікроблейдингу. Ефект татуажу є найбільш тривалим і може триматися понад 4 років шляхом дуже глибокого введення пігменту. При цьому згодом пігмент не розсмоктується, а вицвітає. Видалити татуаж можна лише за допомогою лазера або спеціальним ремувером. Мікроблейдинг передбачає, що вже через 1,5 - 2 роки слід повторити процедуру. При цьому пігмент поступово розсмоктується та стає непомітним.

Чим відрізняється мікроблейдинг від пудрового напилення брів

Пудрове напилення (піксельне, шотування, нанонапилення) брів – ноу-хау у сфері мікропігментування. Процедура лише набирає своєї популярності, але вже пропонується студіями та майстрами татуажу. Бувши різновидом перманентного макіяжу, пудрові брови та мікроблейдинг також мають суттєві відмінності.

Відмінності у техніці

Техніка пудрових брів полягає у використанні спеціальної вібраційної машинки. З її допомогою пігмент "розпорошується" під верхні шари шкіри, не створюючи суцільне заповнення (як у випадку з татуажем) та чітку форму брів. За допомогою нано напилення виходить ефект підфарбованих брів. Пігмент дуже плавно лягає, наче м'які та легкі тіні для брів.

 

 

Відмінності в ефекті

За допомогою мікроблейдингу створюється ефект росту волосків. Цей вид мікропігментування стає оптимальним у випадках, якщо свої брови у жінки дуже рідкісні або чомусь перестали рости, випадають. У цьому випадку мікроблейдинг стає незамінним варіантом, якщо хочеться відтворити більш натуральний вид своєї дуги бровної, заповнивши її об'ємом.

 

Техніка пудрових брів може стати гарною альтернативою і розв'язати проблему, приховавши випадання волосків, їхню відсутність. Вона наголосить на бровах, створивши більш виразну форму і колір. При цьому пігмент вводиться під свої брови, а техніка мікроблейдінг передбачає їх домальовування.

Тут відповідь на питання ”Що ж це таке – пудрові брови?"

З погляду процесу та терміну загоєння все ідентично. І при виконанні пудрових брів, і мікроблейдингу, пігмент вводиться лише у верхні шари дерми.
Кожна дівчина вибирає для себе – що краще: мікроблейдинг або пудрові брови. Це різні методики мікропигментування. Однак більшість майстрів нерідко поєднують їх, роблячи брови максимально натуральними та природними на вигляд. Який вибрати тип татуажу з цих двох залежить від густоти брів, типу обличчя та зовнішності, і, звичайно ж, від особистих уподобань жінки. Як правило, у професійних студіях перманентного макіяжу (у тому числі і нашої) майстри проводять детальну консультацію, підбираючи оптимальний варіант.

 

Чим відрізняється мікроблейдинг від змішаної техніки татуажу брів

Після появи нових методик виконання мікропігментування брів, які мають свої переваги та недоліки, майстри пішли далі. Сьогодні милим жінкам пропонується змішана техніка татуажу брів. Вже з назви техніки стає зрозуміло, що за її виконання використовується відразу кілька методик.

Змішана техніка також може називатися 3D та 6D. Власне, різниця лише у густоті брів та його насиченості, створювані майстром перманентного макіяжу. Дана техніка включає мікроблейдинг і пудрові брови. У цьому випадку мікроблейдинг найчастіше є основою татуажу, а метод розтушовування пігменту між волосками вибирається вже на власний розсуд. Хоча співвідношення двох технік визначається майстром і клієнтом перед процедурою і грунтується на безлічі факторів.

 

Відмінність мікроблейдингу та змішаної техніки очевидна. Воно полягає у ефекті. Якщо після мікроблейдингу між створеними волосками на бровах залишаються просвіти, то змішана техніка з метою створення об'єму ці просвіти перекриває. В результаті виходить ефект підфарбованих брів.

Ця методика стане ідеальним варіантом для тих, хто:

  • Бажає надати обсяг бровам;
  • Хоче підкоригувати форму, вигин;
  • Приховати недоліки, зробивши вигляд брів максимально природним.

Змішана техніка робить брівки більш натуральними та природними. Якщо звернутися до професіонала та зробити так, як замислювалося, навіть поблизу стороннім буде складно зрозуміти, що ваші брови – лише ефект мікропігментування. Змішана техніка дуже популярна сьогодні і є найпопулярнішою в Києві та нашій студії перманентного макіяжу.

Що краще вибрати: мікроблейдинг чи брів.

Вибір певної техніки перманентного макіяжу індивідуальний. Він безпосередньо залежить від стану брів: їх густоти, форми, кольору та особистих уподобань.

Якщо ваші брови рідкісні, є прогалини або хочете створити чітку форму або підкоригувати її, мікроблейдинг стане найкращим варіантом. З його допомогою можна заповнити прогалини в області брів. При цьому те, що деякі волоски були створені перманентним макіяжем, буде практично непомітно. За бажання отримати ефект підфарбованих брів, пудровий татуаж – відмінний вибір. З його допомогою вдасться отримати плавний та м'який перехід кольору, наголосив брови. Це оптимальний спосіб забути про занадто світлі або вигорілі брови. Змішана техніка стане альтернативою для тих, хто хоче отримати окреслені та яскраві брови, підкреслити їх форму та виділити у своєму образі.

 

Порада! Перед остаточним вибором техніки татуажу прочитайте інформацію та відгуки про кожну та обов'язково проконсультуйтеся з майстром. Майстер підкаже переваги та недоліки методик, порекомендує та допоможе підібрати техніку на основі зовнішності та побажань.

Що поєднує всі види перманентного макіяжу брів?

Не важливо, який вид перманентного макіяжу буде обрано. Так чи інакше, ви отримаєте важливі переваги, якими володіють усі техніки:

  • Стійкість кольору та чіткість форми протягом 1-2 років;
  • Економія часу на макіяжі та грошей на купівлі косметики;
  • Виняток алергічних реакцій, які можуть бути спричинені неякісною декоративною косметикою;
  • Відсутність вікових обмежень;
  • Завершений та охайний образ у будь-якій ситуації.

Мікроблейдинг та інші техніки татуажу виглядають гламурно та стильно. Це модний напрямок у б'юті-сфері, до якого вдаються жінки будь-якого віку. І не дивно, адже перманентний макіяж це зручно, вигідно, а, головне, дуже красиво.

Запишіться на перманентний макіяж брів у нашу студію
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів