Адреси студій (2)

Пудрове напилення губ: детально про процедуру

11251

Перманентний макіяж губ допоможе кілька років не використовувати помаду, блиск. Але щоб у найближчі кілька років не шкодувати, важливо правильно вибрати техніку. Пудрові губи – оптимальна техніка для любительок природності в образі. Докладніше про неї у цій статті.

Що таке пудрове напилення губ?

Пудровий татуаж губ, акварельні губи, піксельне, нано-напилення – назви однієї та тієї ж техніки. Її основна мета – підкреслити натуральність губ, надати їм невеликого обсягу та відтінку без важкого ефекту. Наперекір тому, що при виконанні пудрових губ не використовується техніка контурингу, а по природній лінії форми губ пігмент розтушовується, у результаті свої губки все одно виглядають виразнішими.
З боку важко визначити, що на губах перманентний макіяж. Вони виглядають сексуально, у міру яскравими, жіночними. Ефект природний, акуратний, м'який. Відтінок губ природний, на один-два тони світліший за натуральний колір. Часто пудрове напилення губ плутають із нанесенням бальзаму або блиску.

Переваги та недоліки пудрового татуажу губ

Головна та безпрограшна перевага татуажу в техніці пудрового напилення губ – його натуральний ефект. Найчастіше цю процедуру обирають дівчата, які хочуть створити невеликий акцент на своїх губках, але без зайвої химерності. Пудрове напилення губ допоможе приховати недоліки, трохи коригувати форму. Але у питанні натуральності та надання губкам соковитості техніці немає рівних. До того ж вона має додаткові плюси, які стають великою перевагою на її користь:

  • Мінімальна травматичність. Під час процедури введення пігменту відбувається у верхні шари шкіри. Внаслідок цього болючі відчуття мінімальні. До того ж у процесі виконання майстер використовує знеболювальне, що виключає дискомфорт.
  • Можливість легкого камуфляжу недоліків. Пудровий татуаж губ не приховає глибокі шрами, явну асиметрію, не надасть великого обсягу тонким губкам. Але чудово впорається з необхідністю приховати нерівність шкіри, синьову губ або депігментацію, надасть природні первинні відтінки.
  • Відсутність використання декоративної косметики. Вона просто буде непотрібна. Губки будуть виглядати свіжо та ніжно. При необхідності надати образу яскравості, можна використовувати блиск яскравішого кольору.

Пудрове напилення губ по праву вважається найпопулярнішою процедурою. Вони дарують натуральність, яка навіть за відсутності макіяжу на обличчі надає губам доглянутості, освіжаючи образ.

Читайте також: ЗА та ПРОТИ татуажу губ

Недоліки

До основних недоліків процедури можна віднести наявність протипоказань та тривалість ефекту. Попри те, що після корекції осад пігменту досягає 95-97%, протягом часу він блідне. Оскільки спочатку використовуються нюдові відтінки, ефект може бути помітний менше часу. Звідси виникає необхідність частіше робити корекцію підтримки первинного виду губ.

Протипоказання пудрового татуажу губ

До абсолютних протипоказань відноситься інсулінозалежний цукровий діабет, ВІЛ, повільне згортання крові, епілепсія, онкологія, вагітність і грудне вигодовування, герпес, рани, порізи, поступні запальні процеси в зоні татуажу.

*Пудрове напилення губ не є причиною попадання вірусної інфекції в організм. Але може стати причиною запалення, якщо вірусна інфекція вже знаходиться в організмі. Якщо раніше виявлявся герпес на губі, рекомендується за 2 дні до процедури та 2 дні після неї приймати протигерпетичні препарати. Детальніше про герпес і татуаж рекомендуємо прочитати тут.

Як довго тримається татуаж губ пудра?

Жоден майстер не зможе з абсолютною точністю сказати, скільки триматиметься ефект після сеансу. У середньому це 1,5-2 роки. Але якщо використовуються максимально нюдові відтінки та робиться легкий прокрас, то ефект може бути до 1 року. Має значення як вік клієнта, а і його спосіб життя.

  • При прийманні гормональних препаратів оральних контрацептивів ефект може скоротитися через зміну гормонального фону.
  • На молодій шкірі ефект відбувається швидше, через прискорений обмін речовин.
  • Ефект скоротиться, якщо рекомендації щодо догляду не дотримуються.
  • Ефект скоротиться, якщо не було виконано корекцію.

Коли йдеться про поверхневе введення пігменту в шкіру (пудрові техніки), корекція є обов'язковим етапом процедури. Насамперед з її допомогою вдається наситити зону кольором, адже в момент загоєння колір світлішає на 10-15%. Корекція шляхом повторного введення пігменту у шкіру подовжує тривалість ефекту. Вона допоможе перекрити проблемні зони, що утворилися в момент загоєння. А також трохи змінити форму або відтінок, якщо хочеться. Наприклад, можна губки зробити яскравішими або темнішими.

Кому підходить ця техніка?

Абсолютно немає вікових обмежень. Немає значення тип шкіри. Пудрове напилення губ підходить всім. Крім того, техніка може бути показанням:

  • За вікових змін натурального кольору. Коли губки втрачають природний рожевий відтінок, стають блідими, з'являється легка синюшність.
  • Після пологів, коли зміна гормонального тла може вплинути на колір губ.
  • Після введення філерів для створення гармонійності форми та кольору.
  • Після невдалого проведення пластичної операції, через що форма може змінитися.
  • Після невдалого видалення ботоксу чи інших уколів краси, після чого у зоні можуть залишитися невеликі горбки. І хоч татуаж їх не усуне, але коштом кольору їхню видимість можна згладити.

Читайте також: Татуаж губ та збільшення: чи можна їх поєднувати?

Як виконується пудрове напилення губ

Сеанс татуажу починається із консультації. Вона може бути проведена за кілька днів до самого сеансу або на день його. Під час консультації майстер збере анамнез про можливі протипоказання, підбере оптимальний відтінок пігменту, покаже фото пудрового напилення губ при необхідності, відповість на запитання, що цікавлять. Далі:

  • буде розроблено ескіз, що узгоджується з вами;
  • майстер приступає до татуажу пудрове напилення губ. Пігмент розтушовується, виконується кілька шарів;
  • через перший або другий прохід використовується анестетик. Він знімає болючі відчуття, почервоніння, набряклість;
  • майстер продовжує роботу задля досягнення потрібного ефекту;
  • за необхідності знову наноситься анестетик.

Після закінчення майстер видає пам'ятку про догляд за пудровим напиленням губ, коротко розповідає про нього. Уже час можна записатися на корекцію, яку слід виконати через 28-31 день після сеансу. На всю процедуру потрібно близько 1,5 години.

Як доглядати за пудровими губами

Відразу після процедури пудрового напилення губ зона буде трохи набряклою – нормальна реакція організму. Набряк пройде в найближчу годину-дві. Далі необхідно дотримуватися рекомендацій майстра:

  • виключити будь-яку можливу травматичність зони: не прикушувати, щонайменше облизувати шкіру, не цілуватися;
  • мити зону можна теплою водою з використанням рідкого дитячого мила;
  • при необхідності протирати зону хлоргексидином першу добу-дві.

Категорично заборонено у перші 5-10 днів:

  • Вживати гостру їжу.
  • Розпарювати шкіру: відвідувати сауну чи баню, басейн, лежати у гарячій ванні.
  • Використовувати декоративну косметику.
  • Проводити будь-які косметичні процедури.
  • Має намір позбуватися лущення шкіри.

Пудрові губи: фото

Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів