Адреси студій (2)

Волоскова техніка татуажу брів: детально про тренд у світі краси

21881

Красиві, в міру густі з ідеальною формою брови, зараз справжній хіт. І якщо одним дівчатам пощастило зі зростанням брів і для підтримки їхньої форми та краси достатньо лише пінцета, то щоранку проводять щонайменше 20 хвилин біля дзеркала, підфарбовуючи їх. Краса вимагає жертв, тому багато хто готовий витрачати час на макіяж, гроші на покупку якісної декоративної косметики для брів та сили на створення правильних та рівних обрисів форми, кольору волосків.
Благо, сьогодні існує чудова альтернатива ранковим "мукам" - перманентний макіяж брів у різних техніках. І одна з найпопулярніших – волоскова. Волосковий метод татуажу брів з'явився зовсім недавно. Але вже стала лідером серед дівчат. Що таке волоскова техніка і в чому її особливості поговоримо у цій статті.

 

Що таке татуаж брів волосковим способом?

Природну красу брів можна підкреслити за допомогою олівця. Але якщо немає природної густоти, то олівець навряд чи допоможе. А якщо й допоможе, його нанесення перетвориться на справжній квест. У подібних випадках справжнім порятунком стає перманентний макіяж у волосковій техніці. Техніка волоскового татуажу брів є промальовуванням волосків майстром. Виконуватися процедура може декількома способами:

  • Вручну за допомогою маніпули – спеціального мікро леза на кінці інструменту для татуажу. Майстер акуратно робить невеликі надрізи, що заповнюються пігментом;

 

  • За допомогою голки та класичної машинки для татуажу. У цій техніці волоски промальовуються.

Як роблять волосковий татуаж брів

При цьому основна відмінність техніки від традиційного татуажу полягає у глибині введення пігменту. У разі пігмент вводиться під шкіру на глибину понад 0,8 мм. При татуажі глибина варіюється до 1-1,5 мм. Тому волоскова техніка менш травматична.

Результатом роботи майстра стає візуальний об'єм та густота брів, їх правильна та рівна форма, рівний, насичений та красивий колір. За умови правильного вибору відтінку пігменту та виконання татуажу, результат наближений до природного – волоски та їх розташування виглядають природно та натурально. У сукупності такі брівки допомагають підкреслити образ, зробити його завершеним, а самі брови доглянутими та акуратними.

 

Види волоскової техніки татуажу

Перманентний макіяж брів волосковою технікою буває двох видів: європейська та східна (японська).

Європейська техніка волоскового татуажу

Не надто популярна техніка за рахунок своєї специфіки. Виконуючи її, майстер промальовує волоски однакової довжини однаково з однакової інтенсивністю кольору пігменту. Результат не виглядає природно, неозброєним поглядом помітно, що брови виконані у техніці татуажу, якщо вони повністю промальовані. Однак європейська техніка може використовуватись, якщо необхідно заповнити частину брови. Наприклад, є залисини, волоски випадають, потрібно закрити рубець, шрам або якийсь дефект вроджений чи набутий.

 

Японська техніка волоскового татуажу

Ця техніка заснована на хаотичності. При її виконанні волоски промальовуються таким чином, щоб створювався ефект їх природного росту. Волосся має різну довжину і товщину, може відрізнятися інтенсивністю кольору, імітуючи природність і навіть переплітатися між собою. Японська техніка волоскового татуажу популярніша, оскільки вид брів найбільш наближений до природного.

 

Кожна техніка має свої переваги. Європейська робить брови ідеальними: чітка форма без вад та похибок. Східна допомагає утворити натуральні брівки. Яку вибрати – лише питання смаку.

Кому підходить волоскова техніка татуажу брів?

Зробити волосковий татуаж брів може будь-яка охоча представниця прекрасної статі. Техніка не передбачає вікових обмежень (за винятком дівчат молодших 18 років). За допомогою цієї техніки можна візуально зробити брови густішими, а колір насиченішим. А також:

  • приховати наявні недоліки в області брів: асиметрія, шрами, постакне, рубці;
  • приховати результат випадання волосся, лисини;

 

  • підкоригувати форму брів, подовжити дугу;
  • візуально підняти чи опустити бровну дугу;
  • економить час, гроші та сили на щоденному макіяжі.

Нарешті, волосковий татуаж рекомендований усім, хто хоче бути впевненішою в собі, знаючи, що в будь-яких ситуаціях і за будь-яких обставин брови будуть виглядати бездоганно.

Протипоказання волоскового татуажу

Але перед тим, як записатися до майстра перманентного татуажу на процедуру, слід знати, що вона має свої заборони та тимчасові обмеження. До заборон відноситься погане згортання крові, алергія, ВІЛ, інфекційні та вірусні захворювання, цукровий діабет (за умови приймання інсуліну). До тимчасових обмежень відноситься вагітність та період лактації, ГРВІ та інші тимчасові захворювання. Детальніше дізнатися про сумісність татуажу та вагітності читайте у статті "Татуаж при вагітності та грудному вигодовуванні: а чи можна?". Також варто перед виконанням процедури відвідати лікаря для консультації. Якщо виникли питання або побоювання щодо протипоказань та наявності захворювань, обов'язково слід проконсультуватися з фахівцем.

Переваги та недоліки техніки

Волоскова техніка перманентного макіяжу дуже популярна сьогодні. І не дивно, адже вона має величезну кількість переваг:

  • Мінімальний травматизм шкіри за рахунок неглибокого введення пігменту. Як наслідок, швидше загоєння та відновлення дерми без сильних больових відчуттів та дискомфорту;
  • Повна безпека. Для виконання процедури використовуються натуральні пігменти на мінеральній основі, які добре сприймаються організмом та через час розсмоктуються;
  • Збереження власних брів. Введення пігменту абсолютно шкодить зростанню своїх брів;
  • Маскування будь-яких недоліків та коригування форми брови;
  • Ідеальний вид бровок.

Розглядаємо питання – що це таке волосковий татуаж брів

Якщо говорити про недоліки, то до них можна зарахувати лише високу вартість процедури. У Києві вартість волоскового татуажу варіюється в межах 1100–4500 грн. Багатьох жінок відштовхують такі ціни, і вони залишаються лише "потенційними" клієнтами. Але якщо порахувати суму, яка витрачається на косметичні засоби для догляду та підтримання краси брів за період ефекту перманентного макіяжу, то результат може перевищувати вартість послуги. Звичайно, існують і дешевші пропозиції. У столиці дуже багато приватних майстрів-новачків, які приймають клієнтів вдома. Але як показує наш досвід, часто виконання недорогих процедур веде за собою ряд негативних наслідків. І добре, якщо їх можна виправити за допомогою корекції. Але існують ситуації, коли навіть кілька корекцій не допомагає виправити відверту помилку майстра і доведеться лише видаляти ефект лазером.

Також варто зазначити термін ефекту ПМ. Він триває близько 1,5-2 років. Точні терміни ніхто не вкаже, тому що все індивідуальне і залежить від особливостей шкіри та організму. Для когось такий термін є перевагою – вже за півтора року можна спробувати інші відтінки брів або зовсім іншу техніку мікропігментації. Для когось – недолік через бажання отримати більш тривалий ефект. Варто зазначити, що на молодій шкірі пігмент розсіюється швидше. На віковій може триматися до 3, а може і більше років.

 

Від чого залежить термін ефекту перманентного волоскового макіяжу?

Тривалість терміну ефекту – питання індивідуальне. У когось він може триматися 3 роки, а у когось вже через 1 рік пігмент почне поступово розсмоктуватися та бліднути. Це залежить від того, як організм сприймає пігмент, а також:

  • Вік шкіри. На віковій шкірі ефект триває набагато довше. Це з тим, що процеси оновлення дерми уповільнені, тому пігмент набагато повільніше розчиняється;
  • Жирність шкіри. Разом із жиром крізь сальні пори поступово виходить пігмент. Відповідно, чим жирніша шкіра, тим менше "тримається" ефект мікропігментації;
  • Якість підготовки до процедури та догляду після неї. Якщо поставитися халатно до правил підготовки та догляду за бровами, термін ефекту може бути скорочений, а період загоєння та відновлення шкіри продовжено. Якщо ви хочете дізнатися як це робити правильно, читайте нашу статтю "Як підготуватися до перманентного макіяжу".

Як роблять волосковий татуаж брів?

Як і будь-яка інша техніка перманентного макіяжу, волоскова виконується поетапно.

 

Підготовка перед виконанням самої процедури включає:

  • детальну консультацію майстра з підбором одного або кількох відтінків пігменту;
  • вищипування брів, створення форми, вирівнювання меж пінцетом;
  • створення ескізу за допомогою олівця та узгодження його з клієнткою;
  • зістригання довгих брів для створення ідеальної форми та меж;
  • нанесення знеболювального засобу.

Сам татуаж передбачає введення пігменту по намальованих олівцем лініях та розцвічування дуг пігментом. У період виконання роботи майстер повторно наносить знеболюючий препарат. Загалом робота займає близько півтори години. Після закінчення майстер консультує щодо догляду після процедури, а також записує на корекцію.

 

Про важливість виконання корекції волоскового татуажу

Як правило, корекція виконується через місяць після першого сеансу – саме стільки потрібно часу, щоб шкіра відновилася, а осад пігменту сформувався та були помітні недоліки. Утворення недоліків та дефектів зовсім не говорить про непрофесіоналізм майстра. Вони утворюються з особливостей шкіри. Наприклад, якщо шкіра занадто жирна, то пігмент "береться" набагато гірше і є ймовірність того, що через його час практично буде непомітно. Або організм може не сприймати пігмент, як стороння речовина, відкидаючи його. Усе це веде до гострої потреби виконання корекції.

Навіть якщо пігмент добре і правильно ліг, немає жодних недоліків і загальний вигляд брів абсолютно влаштовує, все одно рекомендується робити корекцію, тому що за її допомогою вдасться продовжити ефект перманентного макіяжу.

Как делают волосковый татуаж бровей

Догляд після татуажу волосковою технікою

Запорукою якісного результату перманентного макіяжу є не лише професіоналізм та досвід майстра, якість пігменту, а й підготовка, догляд та після процедури.

Підготовка до мікропігментації

Для підвищення якості результату до виконання процедури необхідно:

  • За тиждень почати приймати антигістамінні препарати, якщо ви алергік;
  • За 5-6 днів відмовитись від алкоголю;
  • За 2-3 дні відмовитися від препаратів, що розріджують кров, антибіотиків та гормональних препаратів, а також засобів, до складу яких вони входять;
  • Перед процедурою не вищипувати брови самостійно, не травмувати шкіру.

 

Догляд за шкірою після процедури

Догляд за шкірою після сеансу мікропігментації дуже важливий - від його якості та своєчасності безпосередньо залежить результат.

Що потрібно робити:

  • Відразу після процедури нанести загоювальний крем. Як правило, в студії ПМ майстер наносить засіб та рекомендує придбати собі його в аптеці. Не варто недбало ставитися до цієї рекомендації, тому що препарат у майбутньому знадобиться;
  • Через кілька годин після перманента необхідно делікатно, за допомогою дитячого мила або м'якого очищувального засобу без ароматів і інтенсивного запаху видалити препарат, що загоює, і нанести на брови і зону навколо них вазелін. Він пом'якшить шкіру та сприяє утворенню тонких скоринок. Вазелін слід наносити не менше 3 разів на день, обов'язково повторюючи процедуру перед сном;
  • Перші години слід уникати контакту з водою, щоб уникнути зараження.

Що робити не потрібно:

 

  • Намагатися самостійно здерти корочки, що утворилися;
  • Чесати зону брів, травмуючи шкіру та піддаючи її інфекціям;
  • Використовувати креми, маски та будь-які інші косметичні засоби в області брів;
  • Активно займатися спортом, потіти, щоб піт не забивав ранок;
  • Відвідувати лазню чи сауну, розпарювати шкіру – це призведе до виходу пігменту;
  • Піддавати не загоєну шкіру прямим сонячним променям. Навіть коли шкіра загоїться, перед виходом на вулицю в сонячну погоду необхідно наносити крем із високим показником SPF.

Ефект волоскового татуажу залежить не тільки від догляду після процедури, а й від типу шкіри, якості пігменту, глибини його введення та особливостей організму.

Чи можна волосковим татуажем перекрити класичний татуаж?

На жаль, класичний татуаж, яким його робили у минулому, перекрити неможливо практично жодною сучасною технікою. Пов'язано це з тим, що пігмент під час класичного татуажу вводиться глибоко: близько 1,5 мм під шкіру. Така глибина та склад пігменту (він хімічний найчастіше) впливають на тривалість ефекту. Найчастіше він залишається на все життя, і щоб позбутися його необхідно видаляти ремувером або іншими існуючими способами. По-друге, є велика різниця між техніками нанесення татуажу. При класичному татуажі забивається повністю бровна дуга за обраною формою, не залишаючи просвітів. Волоскова техніка передбачає створення волосків та залишає невеликі просвіти, властиві природному зростанню волосся брів. Отже, якщо нанести волосковий татуаж поверх класичного, вийде дуже сумбурно. Однак у такому разі можна знайти вихід, використовуючи змішану техніку перманентного макіяжу. Але й у цьому випадку все індивідуально та залежить від стану старого татуажу. Необхідно здатися майстром та отримати консультацію з цього питання.

 

Волоскова техніка – ідеальний вибір?

Вибір волоскової техніки перманентного макіяжу індивідуальний. З одного боку, він підійде тим, хто хоче створити чітку форму брів з ідеально рівними лініями та межами, приховати явні недоліки чи підкоригувати свої брови. З іншого, волоскова техніка не стане панацеєю для тих, хто бажає надати бровам максимальної природності та натуральності. У цьому випадку рекомендуємо поєднувати кілька технік. Наприклад, волоскову та пудрові брови.

Перед тим, як остаточно прийняти рішення у бік виконання волоскової техніки, обов'язково проконсультуйтеся з майстром. На основі вашої зовнішності та типажу він підбере вигляд волоскової техніки або ж порадить виконати іншу.

Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів