Про переваги перманентного макіяжу відомо абсолютно кожній жінці, яка хоче щодня виглядати доглянуто, витрачаючи мінімальний час на макіяж. Особливо це актуально в період відпусток, коли хочеться розслабитися, забути про все і, відклавши убік косметичку, залишатися привабливою. Тому у більшості жінок постає питання: "Який найкращий час для татуажу? Літо чи зима?". У цій статті ми докладно розповімо, коли краще робити татуаж.
Перманентний макіяж - процедура всесезонна
Насправді можна робити перманентний макіяж влітку та взимку, у будь-яку пору року та у будь-яку погоду за вікном. Немає абсолютно жодних обмежень і все залежить лише від ваших побажань та зручності. Пудрове напилення брів або татуаж повік буде виглядати однаково красиво, навіть якщо ви зробите процедуру в 40-градусну спеку або 30-градусний мороз. Різниця лише в тому, що для кожної пори року існують свої особливості догляду за шкірою зони, де було проведено перманентний макіяж. Також літо та зима мають свої переваги та недоліки для періоду загоєння та відновлення шкіри.
Татуаж влітку: плюси, мінуси, особливості догляду
Татуаж брів улітку, мабуть, найактуальніший для жінок. Адже перед відпочинком на морі кожна красуня бажає привести себе до ладу, щоб на пляжі виглядати на всі 100%. Погодьтеся, валяючись на пляжі на пекучому сонці, поринаючи в холодну воду моря або басейну, вам навряд чи захочеться постійно підфарбовувати брови. Тому татуаж у цій ситуації – ідеальне рішення.
Але перш ніж робити татуаж перед відпочинком, пам'ятайте про деякі правила:
- Період відновлення шкіри після татуажу – приблизно 2-3 тижні. У цей час не можна ходити в солярій, засмагати під прямим сонячним промінням. Тому робити пудрові брови, мікроблейдинг чи татуаж губ, око краще за місяць до відпустки. Басейн відвідувати можна за умови, що зона татуажу не намокне;
- У момент загоєння шкіри можуть утворитися скоринки або лущення, початися легке свербіння. Це може принести дискомфорт та зіпсувати враження від відпочинку. Винятком стає техніка пудрові брови. Оскільки весь дискомфорт зводиться до мінімуму, загоєння проходить безвісти, що не зіпсує враження від відпочинку;
- У період регенерації шкіри вона досить вразлива, тому не можна, щоб на неї потрапляв пісок, піт, пил та бруд.
Висновок: робіть перманентний макіяж за 1-2 тижні до поїздки на відпочинок, щоб шкіра загоїлася, ефект процедури сформувався і ви відчували себе впевнено та привабливо.
Зазначимо, що часто після першого сеансу татуажу (особливо після мікроблейдингу, татуажу губ) потрібна корекція. Корекція виконується через місяць після татуажу та після неї необхідно дати час шкіри для відновлення. Тому зважте на це. Ви можете зробити татуаж за 2 місяці до поїздки на море і в цьому періоді зробити корекцію за вартістю 50% від ціни татуажу і дати шкірі зажити, зробити корекцію після відпустки або взагалі не робити корекцію, якщо результат після першого сеансу вас влаштовує.
Переваги перманентного макіяжу влітку
Головною перевагою перманентного макіяжу в жарку пору року є те, що він дарує стійкість. Кожній жінці, яка користується косметикою, відомо, наскільки складно підтримувати макіяж протягом дня у спеку. Косметика тече, приносить незручність. Це призводить до постійного підфарбовування губ, повік або брів. Татуаж виключає цю потребу. До того ж стійкість татуажу дозволяє виглядати охайно у будь-якій ситуації, у тому числі під час відпустки. Ви можете купатися в морі, засмагати, всю ніч відпочивати та веселитися, не турбуючись за стан макіяжу.
Недоліки
На жаль, татуаж у літній час має свої недоліки:
- Влітку набагато більше охочих зробити перманентний макіяж, тому до майстра буває не так легко потрапити, доведеться чекати на чергу, записуючись заздалегідь;
- Необхідно заздалегідь планувати дату процедури, зіставляючи її зі своєю відпусткою. Татуаж будь-якої зони потрібно робити за 1-2 тижні до поїздки на море;
- Дуже важливо розуміти, як впливає сонце на перманентний макіяж і уникати тривалого перебування під прямим сонячним промінням. Ультрафіолет негативно впливає на пігмент, через що він може вигоряти чи швидше виходити. Щоб уникнути цього, слід прикривати зону брів і повік окулярами або капелюхом. Також на губи та на брови наносити протисонцевий крем з рівнем захисту не менше 40 SPF;
- У спеку сам процес виконання перманента може бути дискомфортним через спеку. Особливо, якщо в приміщенні немає кондиціонера або недостатньо охолоджує.
Особливості догляду
Догляд за шкірою у зоні татуажу традиційний, про нього ми писали тут. Нюансами в процесі догляду за перманентним макіяжем буде вимога уникати прямих ультрафіолетових променів, а також виключати надмірне потовиділення. Тому найближчий тиждень-два після сеансу татуажу краще не займатися активними видами спорту, через які відбувається надмірне потовиділення.
Татуаж взимку: плюси, мінуси, особливості догляду
Взимку, як і влітку, можна та потрібно робити татуаж будь-якої зони. Адже ця процедура подарує неймовірну зручність. Шляхом стійкості з ефектом 1-3 роки в залежності від зони ви можете спокійно одягати теплий одяг з вузькою горловиною, використовувати будь-які головні убори та навіть грати з близькими у сніжки, не турбуючись, що макіяж буде зіпсований.
Переваги татуажу взимку
Крім стійкості та бездоганного вигляду, перманентний макіяж взимку:
- Виключає надмірну пітливість;
- Гарантує швидше загоєння шкіри.
Недоліки
На жаль, недоліки виконання перманента в зимовий час також є:
- Високий ризик вірусних захворювань, через які доведеться відкласти процедуру до повного одужання;
- Наперекір тому, що взимку холодно, ультрафіолет також негативно вплине на свіжий перманент. І якщо влітку може допомогти капелюх, то взимку єдиним варіантом приховати повіки чи брови будуть протисонцеві окуляри.
- У перший тиждень після сеансу необхідно виключити тривале перебування на морозі, щоб шкіра швидше і краще зажила без наслідків. Потрібно дуже акуратно одягати светр, шапку та шарф, щоб не зачепити скориночки. Якщо у планах відпустка чи захід, то рекомендується робити татуаж за 1-2 тижні до призначеної дати.
Особливості догляду
Догляд за шкірою після перманентного макіяжу в холодну пору року нічим не відрізняється від стандартного. Єдиним нюансом будуть рекомендації уникати тривалого перебування на вулиці у мороз.
Пудрові брови, як універсальна техніка для будь-якої пори року
Пудрові брови - унікальна техніка, яку можна виконувати абсолютно будь-якої пори року, не турбуючись ні про що. Техніка передбачає мінімальне травмування шкіри шляхом точкового введення пігменту в найвищі шари дерми. Внаслідок цього відновлення шкіри відбувається швидко та безболісно. До того ж часто традиційні скоринки виглядають невеликим лущенням, яке не псує образ і практично непомітно. Тому ви можете робити пудрове напилення взимку та влітку, перед відпочинком або перед важливим заходом – брови будуть ідеальними, а відновлення шкіри – швидким та безпроблемним.
Підсумуємо. То який час краще для перманентного макіяжу?
Робіть татуаж брів, очей чи губ тоді, коли вам цього заманеться, не обираючи певний період року. Просто пам'ятайте про особливості догляду влітку та взимку, слухайте та виконуйте рекомендації майстра і все буде добре. І, головне, не заощаджуйте на послугах майстра. Звертайтеся до професіоналів, здатних створити красу на обличчі за будь-якої погоди за вікном.