Адреси студій (2)

Міжвійковий татуаж очей за та проти

61357

Стрілка на очах – це класика повсякденного та вечірнього макіяжу. Вона підкреслює погляд, вії, робить образ яскравішим і жіночнішим. Раніше лише широка стрілка з довгим піднятим хвостиком вважалася уособленням моди. Сьогодні ж, коли у тренді природність у макіяжі та образі, широкі класичні стрілки замінили тонкі міжвійкові стрілочки, які не сильно помітні, але при цьому добре підкреслюють очі. Так і розвинувся тренд на міжвійковий перманентний макіяж очей (повік). У цій статті ми докладно поговоримо про міжвійку: що це таке, як її виконують, які є особливості та як доглядати татуаж очей у техніці міжвійку.

Що таке міжвійка?

За принципом виконання міжвійковий татуаж очей не відрізняється від традиційного перманента – вона виконується класичною машинкою із застосуванням пігменту чорного кольору (дуже рідко – темно-коричневого, за бажанням клієнта). Різниця цієї методики від класичної стрілки лише тому, що пігмент вводиться у вільний простір лінії зростання вій. У той час, як при виконанні "класики" акцент робиться на повіку з мінімальним впливом на зону лінії вій.
Пігмент вводиться поверхнево, не глибше 1 мм. Але шляхом того, що на зону впливає найменше зовнішніх факторів (у порівнянні з губами та бровами), а також специфіки шкіри в зоні очей, ефект триває довго – від 2 років. У деяких жінок ефект залишається незмінним 5 років. Для любительок стрілок це стає величезною перевагою. Адже весь період погляд залишається виразним, а стрілочка не розмазується, не стирається та не змінюється під впливом будь-яких зовнішніх факторів.

Етапи загоєння герпесу після перманентного макіяжу

Кому підходить?

Перманентний макіяж міжвійкового простору підходить всім незалежно від віку жінки, а також типу шкіри. Через те, що техніка не створює ефект яскравого макіяжу, вона буде органічно та акуратно виглядати на будь-якій формі очей та овалі обличчя. Рекомендуємо вибрати саме міжвійку, якщо:

  • Хочеться зробити акцент на віях, надати їм візуальної довжини та густоти;
  • Хочеться отримати ефект підведення очей;
  • Набридло щодня використовувати декоративну косметику (або на неї алергія), а хочеться виглядати добре незалежно від обставин.

Міжвійковий татуаж повік - унікальна техніка. Вона не обтяжує образ, не змушує фарбувати вії тушшю і навіть без косметики виглядає красиво, роблячи погляд більш розкритим.

Етапи загоєння герпесу після перманентного макіяжу

Як виглядає міжвійковий татуаж

Міжвійковий перманентний макіяж створює ефект густих, темних вій, але при цьому виглядає максимально природно: погляд виразніший без особливо помітних акцентів на них. Дівчата з темними віями зможуть візуально їх подовжити, а володарки світлих - отримають тонку акуратну стрілку, яка додасть віям обсяг після нанесення на них туші.

Але важливо відзначити, що міжвійка не замінить підведення або звичний олівець для очей. Як мінімум, тому що під час промальовування ними стрілки ми не фарбуємо міжвійковий простір. Тому потрібно бути готовою до того, що ефект буде не таким звичним, як від декоративної косметики, що використовується.

Зараз розвивається новий трендовий напрямок щодо техніки міжвійки - тонка стрілка в зоні зростання вій з легким розтушовуванням, яка трохи виступає над самою стрілочкою. Виглядає, як розтушований олівець - дуже красиво та ефектно.

Пудрові брови для блондинки

Особливості процедури

Найбільш серйозний бар'єр для клієнток перед технікою – це страх, що буде пошкоджена слизова оболонка ока. Адже майстер уводить пігмент у безпосередній близькості до життєво важливого органу. Насправді ризику взагалі немає. По-перше, у нашій студії працюють лише професіонали з досвідом роботи та твердою рукою. По-друге, професійна машинка для перманентного макіяжу, використовувана майстром, створює мінімум вібрацій, тому майстер точно вводить пігмент у потрібну зону. Нарешті, під час процедури повіка фіксується таким чином, що відкрити око просто неможливо. Турбоватися безглуздо!

Друге питання - болючі відчуття під час процедури, адже шкіра на повіках тонка і в тій зоні розташована безліч нервових закінчень. Зазначимо:

  • Перед та під час процедури використовується знеболювальний гель. Він повністю прибирає болючі відчуття;
  • Дискомфорт (як припущення, якщо процедура буде виконуватися без анестетика, хоча ми цього не робимо) відчувається не по всій довжині, а лише в окремих областях століття, де нервові закінчення розташовані дуже близько до шкіри.

Насправді ж багато наших клієнток засинають під час процедури. Тому, головне, заспокоїтись і не накручувати себе.

Як проходить процедура

Виділяють 2 методи татуажу міжвійкової зони:

  • опрацювання лінії зростання вій зворотно-поступальними рухами, шляхом чого пігмент щільніше входить під шкіру, завдяки чому потрібна невелика кількість проходів;
  • прохід машинкою маятникових рухів для створення розтушовування за принципом техніки пудрових брів. Вплив на шкіру мінімальний, це знижує больові відчуття. Але потребує більше проходів зоною.

Процедура проходить поетапно:

  1. Спочатку майстер консультує, відповідає на запитання, що цікавлять. Разом із клієнтом обговорюється колір пігменту. За традицією, це чорний, тому, що виглядає красиво і довше помітний, але може бути будь-яким;
  2. Майстер наносить на зону анестетик. Через 15-20 хвилин знеболювальний засіб діє і майстер приступає до основної роботи за нанесеним ескізом;
  3. Процедура триває до 1 години. Найчастіше потрібно не більше 30-40 хвилин, але час залежить від обраної форми, товщини стрілки та інших нюансів;
  4. Після закінчення процедури майстер консультує з питань догляду татуажу.


 

Протипоказання

Міжвійка має протипоказання, як і для всіх технік перманентного макіяжу незалежно від зони. Не можна робити процедуру при інсулінозалежному цукровому діабеті, епілепсії, психічних розладах, грибкових та вірусних інфекціях, захворюваннях крові, що ведуть до її поганого згортання.

Не рекомендується робити перманентний макіяж очей вагітним і жінкам, що годують, при запаленні очей, наявності на зоні жировиків, схильності до келоїдних рубців, кон'юнктивіті. Важливо розпочати прийняття антигістамінних препаратів жінкам, схильних до алергії.

Скільки тримається татуаж

Питання видимості ефекту дуже індивідуальне. У когось ефект тримається 2 роки, а в інших – до 5 років. Це залежить від низки факторів:

  • Якість догляду за зоною татуажу після процедури;
  • Вік шкіри - на віковій шкірі ефект триває довше;
  • Жирність шкіри;
  • Спосіб життя - у тих, хто веде активний спосіб, ефект тримається менше;
  • Використання та якість декоративної косметики;
  • Індивідуальні особливості організму.

Велике значення у питанні тривалості ефекту залежить від професіоналізму майстра та якості використовуваного обладнання/пігментів. Тому якщо хочеться відчути всі переваги міжвійки, не варто економити на послузі, а звертатися до фахівців. Наприклад, до нас ;-)

Догляд після процедури

Догляд після міжвійки повинен виконуватися вчасно. Це дуже важливо, тому що від цього залежить тривалість ефекту та кінцевий результат процедури. Тому рекомендуємо прислухатися до наших порад:

  • Не вживайте жодних заходів перші кілька годин щодо почервоніння та набряку, якщо вони утворилися за кілька годин після процедури. Це нормальна реакція організму та пройде самостійно. Якщо набряк протягом дня не минає, це може говорити про алергію. Необхідно зв'язатися з майстром та звернутися до лікаря. Але, як правило, набряк взагалі не утворюється через невелику площу виконання перманента;
  • Після процедури першого дня можна вмиватися теплою водою з дитячим милом;
  • З другого дня та найближчі 4 дні заборонено вмиватися, приймати тривалу гарячу ванну. На місяць забути про лазню, сауну, солярію, басейн;
  • Якщо утворилося лущення на повіках у зоні перманента, не можна чіпати ороговілу шкіру і намагатися її навмисно позбутися.

Протягом 28 днів, поки пігмент освоюється, а шкіра відновлюється, не рекомендується розпарювати шкіру, використовувати косметичні засоби, декоративну косметику. При правильному догляді загоєння міжвійки пройде швидко і без ускладнень. Через місяць після першої процедури рекомендовано зробити корекцію. Докладніше про процес загоєння та догляд за татуажем очей можна почитати тут.

Чи обов'язковою є корекція міжвійки?

Корекція рекомендована з кількох причин:

  • Вона допоможе прибрати будь-які недоліки, що утворилися;
  • З її допомогою можна змінити форму. Наприклад, зробити міжвійкову стрілку трохи товщі або довші. Змінити колір пігменту на чорний, якщо раніше використали інший;
  • Продовжити термін видимості ефекту. Без корекції ефект буде набагато коротшим.

Для перманентного макіяжу корекція не вважається обов'язковою, тому що на цій зоні пігмент дає добрий осад - до 80%. Але за бажання наситити стрілку кольором, рекомендуємо зробити корекцію.

Робити міжвійковий перманент очей чи ні?

Міжвійка підходить всім, є безпечною процедурою і красиво обрамляє очі, роблячи погляд розкритим. Але всі ці плюси процедури розкриваються лише за її професійного виконання.
Якщо ви ще сумніваєтеся, робити татуаж повік у міжвійковій техніці, ви можете прийти в наш салон і подивитися портфоліо робіт, безплатно проконсультуватися та отримати відповіді на будь-які питання. Будемо вам раді!

Запишіться на міжвійковий татуаж в нашу студію
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів