Відновлюється запис. Чекаємо на вас.

Як формується ціна на перманентний макіяж (татуаж): вся правда про ціноутворення послуги

2361

Краса вимагає вкладень: сил, часу та грошей. За допомогою всіма улюбленого та популярного перманентного макіяжу можна підкреслити свої переваги та приховати набуті або вроджені недоліки в області губ, повік та брів, зробити зовнішність виразніше, надовго забувши про необхідність покупки та використання декоративної косметики. Але сучасні техніки татуажу – задоволення не з дешевих. У Києві ціна перманентного макіяжу в залежності від зони коливається в діапазоні 1200 – 3500 грн. Чому така різниця в цінах і від чого вона залежить, поговоримо в цій статті.

 

Якою є справжня собівартість перманентного макіяжу?

Будь-який товар чи процедура має собівартість та націнку, яка будується з великої кількості факторів. У разі перманентного макіяжу аналогічно. Кінцева ціна включає:

 • собівартість процедури. Вона складається з фінансових витрат на пігменти, вартість апарату, яку необхідно майстру або салону окупити. Тут дуже велику роль відіграє ціни основних матеріалів. Чим нижчою є їх закупівельна вартість, тим нижчою буде ціна на перманентний макіяж. Але треба бути обережним: нерідко нечесні майстри обманюють клієнтів, використовуючи не ті пігменти, які були раніше перед процедурою.

 

 • Додаткові витрати на витратні матеріали. Приблизно 200 грн. Їхня ціна залежить від того, що конкретно використовується під час процедури. Адже для клієнта все включено у ціну та умовно надається безплатно. У ціну входить вартість за ватяні диски, одноразові голки, одноразові шапочки, бахіли, маску для майстра, рукавички, анестезію, засоби гігієни, харчову плівку, захист на машинку та дріт. Все, чим користується клієнт та майстер під час процедури – внесено до кінцевої вартості перманентного татуажу. І це цілком логічна та виправдана світова практика.

 

По факту реальна собівартість процедури становить близько 10-30% від кінцевої ціни. Решта – додаткові витрати, які вкладаються майстром чи студією краси, а також ще кілька додаткових факторів.

Від чого залежить ціна татуажу?

Усі фінансові вкладення, які були та продовжують витрачатися на підтримку салону краси, послуга перманентного макіяжу має окупити. Тому у ціну також входить:

 • Оплата за комунальні послуги – 2000-4000 грн/міс;
 • Оплата за рекламу, яку дає студія або майстер будь-якими способами – 5000-50000 грн/міс;
 • Оплата за оренду кабінету або приміщення – 4000-30000 грн/міс;
 • Оплата зарплати майстрам, якщо вони працюють на ставці – 12000-60000 грн/міс.
 • Велике значення має досвід майстра. Висококваліфіковані майстри, які вклали гроші та час на навчання, всілякі курси та практику, не працюватимуть собі на збиток. Тут працює загальноприйнятий принцип: "Хочете якісне – платіть".

На ціну впливає репутація, рівень студії перманентного макіяжу. Чим вони вищі, тим дорожче клієнтам коштують послуги.

На чому заощаджують нечесні майстри чи салони та як це зображається на їхніх клієнтах?

Якщо вам зустрілася недорога послуга татуажу, варто замислитись. Адже невисока ціна - це практично 100% гарантія підводного каміння. Майстри або салони можуть заощаджувати на:

 • Якість пігментів, використовуючи низькоякісний, дешевий продукт. Це безповоротно призводить до негативного результату та моторошних наслідків;
 • Як машинка для перманентного макіяжу. Машинки низької якості можуть створювати сильну вібрацію, що призведе до нерівних контурів;
 • Обсязі використовуваних витратних матеріалів та їх якості;
 • На самих майстрах, їхньому досвіді.
 • Якісна процедура не може коштувати дешево. Тому що в неї вкладаються не лише фінансові витрати на організацію послуги, а й досвід, професіоналізм майстра.

 

За що платите гроші?

Напевно, у вас з'явиться резонне питання: "Якщо собівартість процедури така невисока, за що я плачу такі гроші?".

 • За свою безпеку та своє здоров'я. У престижних студіях дбають про безпеку клієнтів: обробляються та знезаражуються інструменти, використовуються лише одноразові витратні матеріали. Наприклад, у нашій студії інструменти проходять триступеневу обробку, а всі розхідники – одноразові та одразу після використання утилізуються;
 • За власний комфорт. Підтримка чистоти в кабінеті, сучасні та зручні меблі, правильне та достатнє освітлення, засоби гігієни в санвузлі, чай/кава та смакота до них – все це створює комфортну обставу для вашого приємного перебування в студії;
 • За свою красу та бездоганний результат. Досвід та професіоналізм майстра повинні окупитися, а разом з ними та окупляться ваші вкладення чудовим результатом татуажу, який радуватиме протягом кількох років.

 

Висока вартість перманентного макіяжу: заощаджувати чи ні?

Ми не закликаємо вас витрачати 5000-10000 грн на перманентний макіяж. Але ми закликаємо звертатися до студії з раціональним прайсом на послуги. Не заощаджуйте на майстрі, адже від цього залежить ваш зовнішній вигляд, ваш настрій, впевненість у собі. Економія на процедурі - перший крок до подальшого виведення татуажу або його доопрацювання, що призведе до ще більших витрат. Тому, бажаючи отримати чудовий результат перманентного макіяжу, звертайтеся до професіоналів.

Запишіться на процедуру пудрового напилення в нашу студію
Ми гарантуємо максимальну якість та ТОП-майстрів з досвідом від 3-х років
Наважуйтеся стати яскравішими та спокусливішими
Детальніше
Автор - Ксенія Кобилянська
ТОП-майстер/Засновник студії
Підписуйтесь на наші соціальні мережі та YouTube канал.
У нас багато крутого контенту

Створення та просування сайтів